İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta 1.4 Kaput Açılmıyor

Hamit Erdonmez

Recommended Posts

Hamit Erdonmez

Abiler merhaba

2004 marka Ford fiestam var. Direksiyon altındaki kaput teli kapağı boşta duruyor. Daha önce hiç başıma gelmedi. 

Yag çubuğuna bakmak için kaputu kapatim aracı düz biyere çektim ve tekrar açayım dediğimde  kapağın boşta olduğunu farkettim.  büyük ihtimal yerinden çıktı diye düşünüyorum ama başına böyle bişey gelen oldumu. Kaputu nasıl açabilirim? 

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Yay kısmı bir şekilde çıkmış olsa gerek. Kaportacılar açar muhtemelen, ya da servis.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Hamit Erdonmez yazdı:

Abiler merhaba

2004 marka Ford fiestam var. Direksiyon altındaki kaput teli kapağı boşta duruyor. Daha önce hiç başıma gelmedi. 

Yag çubuğuna bakmak için kaputu kapatim aracı düz biyere çektim ve tekrar açayım dediğimde  kapağın boşta olduğunu farkettim.  büyük ihtimal yerinden çıktı diye düşünüyorum ama başına böyle bişey gelen oldumu. Kaputu nasıl açabilirim? 

Benim scorpioda geldi başıma. Halat boşanmıştı. Sanayide arkadaşlar radyatörleri sökerek halata ulaşmışlardı. Bende 2 radyatör vardı. Senin halatın olduğu yer çok tıkış tıkış değildir heralde. Sanayide life kaldırın, aşşağıdan bir şekilde ulaşmaya çalışın.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

halat görünüyorsa penseyle tutup çekin açılır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...