İçeriğe Yönlendir

Focus 3,5- Üst Kapak Contası İşçilik

Ramazan Alptekin

Recommended Posts

Ramazan Alptekin

Abilerim/Ustalarım selamun aleyküm.  140 binde focus 3,5 aracım üst kapak contasından yağ kaçırdığı için conta değişti. Her şey iyi güzel ama her zaman gittiğim usta 650 tl sadece işçilik aldı bana çok geldi yoksa banamı öyle geldi ?

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Sadece üst kapak conta değişim işçiliği mi 650 TL ? Öyle ise, çok almış.

Yorum bağlantısı
Ramazan Alptekin
Tamer Topaç yazdı:

Sadece üst kapak conta değişim işçiliği mi 650 TL ? Öyle ise, çok almış.

abi üst kapak contası değişti sadece başka birşey yok. çok pişmanım gittiğime

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Keşke gitmeden önce sorsaymışsınız.Zaten para harcanmış artık yapacak bişey yok.Araç sorunsuz teslim alındıysa güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

işlem süresi ne kadardı total hesaplamakda fayda var. 

kapak taşlandımı ?

başkaca hiçbir malzeme değişikliği yapılmadımı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Abilerim/Ustalarım selamun aleyküm.  140 binde focus 3,5 aracım üst kapak contasından yağ kaçırdığı için conta değişti. Her şey iyi güzel ama her zaman gittiğim usta 650 tl sadece işçilik aldı bana çok geldi yoksa banamı öyle geldi ?
Bu conta kulburutor dedikleri siboplarin oradaki conta ise ben 100 tl verdim ama altaki conta ise biraz daha fazla olabilir hayattaki her seyin fiyati arti
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Ramazan Alptekin yazdı:

Sanayideki ustalarında yanına yanasılmıyor yapacak bir sey yok bir daha gitmessin 

Yorum bağlantısı
Ramazan Alptekin
Çağlar Bayur yazdı:

conta kaç tl? krank contası değil dimi

Yok abi conta 140 lira külbütör contası diye geçiyor hatta. Kapağı söktünmü egzantrikler görünüyor öyle diyim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Yok abi conta 140 lira külbütör contası diye geçiyor hatta. Kapağı söktünmü egzantrikler görünüyor öyle diyim
O zaman cokmus abi bence o ustaya bir daha gitme
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Ustanın kafası karışıp yanlış hesap yapmış olabilir.

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya

Focusu bilmiyorum ama astra h de külbütör contasının değişiminde birşey yok. Benzer prosedür ise 40 dk da sök tak yapılır ki öyleyse çok abartı rakam olmuş. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...