İçeriğe Yönlendir

Bir Anlık Dikkatsizliğin Bir Yaşama Mal Olması

Onur Tunç Aldı

Recommended Posts

Fikri Keleş
(düzenlendi)

geçen hafta haberlerde verdiler,eli sıkışmıs kapıya diye,acayip kötü bir durum,kullanıcı için ömür boyu vicdan azabı :(

tarihinde Fikri Keleş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Onur Tunç Aldı yazdı:

Kolay kolay kimsenin aklına gelmeyecek bir kaza. Bu bakımdan insanı daha dikkatli davranmaya sevk edeceğini düşünerek paylaştım ama haklısınız insanı derinden etkiliyor. O yüzden paylaşımımdan linki kaldırıyorum.

güzel bir noktadan hareket etmişsiniz ama hassasiyeti olanlar da haklı, ben izlerken sinir dışında hiçbir şey hissetmedim ama herkes bir değil tabi.

bu tür içeriklerde, mesajın video/foto/link vb kısmına instagram vb yerlerdeki gibi ''hassas içerik, görmek içintıklayın'' vb bir şeyler yapılabilir belki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Murat Sahın yazdı:

Eşimin de kullanabileceği bir araba alacaktım. Gidip C Suvlara baktım hep. Sebebi insanlarımızın bayan sürücü görünce sıkıştırması. Araç büyük olunca efektif rol oynuyor güç konusunda. Mesela hafif ticariler sıkıştıramıyor büyük araçları. Her gün aynı trafikte araç kullanıyordum, söz gelimi linea ile giderken üzerime üzerime gelen araçlar arkadaşımın X5'i kullandığımda hiç yanıma yaklaşmıyor. 

Bu faklı bir gerçek. Hakim olunması güç bir araç ile deli gibi ortada gezmek daha kötü bir durum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Her gün onlarcası oluyor bu kazaların. Allah rahmet eylesin çok üzücü içim parçalandı bu haberi ilk gördüğümde. 

Hayat çok garip, bugün varız yarın yokuz. Buna göre yaşamalı insan.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...