İçeriğe Yönlendir

Mercekli Led?

Erkut Uysal

Recommended Posts

Çağlar Bayur

her fara takılamaz, zaen genelde motorsiklet kullananlar kullanır bunlardan. mucize bir aydınlatma olmaz,olaibliyorsa çok iyi olurdu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

H7 merceksiz far için H7R ampul alın iyisinden fazlası ile işinizi görür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Mert Gülkokan yazdı:

Araştırdım ama iyi değil çizgi düz ama aydınlatma seviyesi düşük

H7 merceksiz far için aydınlatması iyi ve çizgisi düz bir led ampül buldum ama fiyat uçuk

750 tl para istediler dedim kalsın

O ürünüde bir göreydik... Belki içimizde bir zengin vardir... Alır bizde iç çekerek bakarız... :D

Hacı Şenyurt yazdı:

Maksat almak değil, merceksiz led kullananlara alternatif sunmaktı... Lakin aydinlatma kötü deniyor yorumlarda... Yoksa bende inadına Halojen diyenlerdenim... :)

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Cem Işık yazdı:

@Hasan Karabekiroglu geçen konuştuğumuz led bu?;)

Aynen bu memlekette yok, sırf merakımdan sipariş vereceğim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Aynen bu memlekette yok, sırf merakımdan sipariş vereceğim.

Memnun kalırsan haberimiz olsun:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)

https://tr.aliexpress.com/item/4000849217802.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.66f74c4dUfJCD9

tavsiye ederim kullanıyorum çok da memnunum kesinlikle göz almıyor , ve mercekli farlarda bile çok iyi sonuç veriyor.

Merceksiz standart farlarda daha iyi sonuç verir.

Bu ampuller sadece standar farlara uygulanabilir, merceksiz farı mercekli hale getiriyor bir nevi, ışık gücü yol görüşü yetersiz kalabilir

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Dinçel
Hacı Şenyurt yazdı:

H7r xenon ampül mü? Merceksiz farda çizgiyi bozmaz mı yine?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

meraktan alınan  uyumsuz ampülleriniz hibe olarak kabul edilir

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Çağlar Bayur yazdı:

meraktan alınan  uyumsuz ampülleriniz hibe olarak kabul edilir

Öyle aldığım çok şey var benim abi ya, dayanamıyorum bazen merakı gidermek için.

Belki de benim tecrübe etme veya öğrenme şeklim böyle, kim ne derse desin elime alıp inceleyip test edip, duman çıkartmam veya patlatmam lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Öyle aldığım çok şey var benim abi ya, dayanamıyorum bazen merakı gidermek için.

Belki de benim tecrübe etme veya öğrenme şeklim böyle, kim ne derse desin elime alıp inceleyip test edip, duman çıkartmam veya patlatmam lazım. 

Abi bu çok iyi fantezi yahu... :D

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
H7r xenon ampül mü? Merceksiz farda çizgiyi bozmaz mı yine?

Ben kısa bir süre kullandım ama iyisinden değilde baya düşük kalite birşey almıştım. Telefonu degistirmese idim fotoğraf atardım. Ama aldığım şu idi TRY 406.31 5%OFF | SKYJOYCE Canbus h7r xenon 55w H7R kiti all kiti xenon H7R 4300K 5000K hid kiti H7R xenon ampul canbus balast araba aksesuarı
https://a.aliexpress.com/_ufBE7G

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

patlamış ledlerinize ağıt yakmak için sağlam olanın yollanması rica olunur. müdürüyet :bambam3:

bir takım manyaq led almıştım, dağ taş aydınlatıyor, lakin öyle bir manyetik alan oluşturduki, 50 cm arkasındaki krank devir okuyucuya sarkma yaptı, farı açınca araba gaz yemiyor :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Çağlar Bayur yazdı:

patlamış ledlerinize ağıt yakmak için sağlam olanın yollanması rica olunur. müdürüyet :bambam3:

bir takım manyaq led almıştım, dağ taş aydınlatıyor, lakin öyle bir manyetik alan oluşturduki, 50 cm arkasındaki krank devir okuyucuya sarkma yaptı, farı açınca araba gaz yemiyor :)

Benim bi Doğan vardı, oda tam tersiydi, gaz verince ışık şiddeti artıyordu... :D 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Benim bi Doğan vardı, oda tam tersiydi, gaz verince ışık şiddeti artıyordu... :D 

farlı şahanda, 2 takım ha4 ü paralel bağlamışrım, seramik soket+röleler. uzunda 8 flaman birden yanınca..... zevkli oluyordu tabii tampon altında 2 takım sis ayrıca bekliyordu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...