İçeriğe Yönlendir

Auto Zürich 2021 ( 4.11.21)

Aydil Ferhat Celikel

Recommended Posts

Aydil Ferhat Celikel
Aytac Sakal yazdı:

Aynen inşallah Ülkemize gelir Retro Manta yolda görmeyi çok isterim.Gençliğimizin gerçek anlamda ikonik araçlarından biri Rallilerde yanlaya yanlaya gidişi mükemmel bir arabaydı.

https://www.google.com/amp/s/insideevs.com.tr/news/508396/opel-manta-yeni-elektrikli-konsepti/amp/

Paganiler Zonda sanırım ilaveten Huayra görsek harika olurdu 🙂

Pagani Huayra Roadstar sergilenen arac. Zonda daha cirkin olani :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Aydil Ferhat Celikel yazdı:

Pagani Huayra Roadstar sergilenen arac. Zonda daha cirkin olani :D 

Evet öyleymiş 🙂 tabi biz görmeye alışık olmayınca belgesellerden bu kadar anımsayabiliyoruz.

Emeğinize sağlık teşekkürler ... 

Yorum bağlantısı
Aydil Ferhat Celikel
Aytac Sakal yazdı:

Evet öyleymiş 🙂 tabi biz görmeye alışık olmayınca belgesellerden bu kadar anımsayabiliyoruz.

Emeğinize sağlık teşekkürler ... 

rica ederim bizlerde iste brosürlerden okudukca anliyoruz :D rica ederim daha cok paylasim yapmak isterim ama siteyide zor duruma dusurmek istemiyorum. Herhangi bi yasak yoksa pazartesi videoyu yayinladiktan sonra linkini burayada koyarim oradan 4K daha rahat izlersiniz :) 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bizim admin alşık, her ay ifade vermeye gitmez ise bıyıkları beyazlıyor

siteyide zor duruma dusurmek istemiyorum.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

E36 M3 😍

Nalet olsun içimdeki bayern sevgisine..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aydil Ferhat Celikel

Durduk yere konuyu hortlattik yine kusuruma bakmayin. ben sayfaya yazmisim öyle ama simdi dank etti. Ben sizler icin videoyu birakayim.Maksat sözümü tutmus olayim :D zamani olan merak eden izleyebilir saygilarimla. 

@Çağlar Bayur  @Cem Işık   Abi 19:26 dan itibaren sizler icin ayrica cektim :D maksimum yaklasma durumum ortada :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:nazar:

vesile ile oralarda maskesiz gezenlere birşey demiyorlar mı, avusturya hollanda falan yine kapanır gibiler de

Yorum bağlantısı
Aydil Ferhat Celikel
Çağlar Bayur yazdı:

:nazar:

vesile ile oralarda maskesiz gezenlere birşey demiyorlar mı, avusturya hollanda falan yine kapanır gibiler de

maske zorunlulugu yoktu abi. isvicre bu konuda baya rahat. en ciddi dönemlerde bile sadece kapali alanda takmak zorundaydin onda bile yine oturunca cikartabiliodun maskeni. ama simdi yine sinirlari asisiz olanlara kapaticaklar diyolar bakalim beklemedeyiz bizde :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kadet güzelmiş, merso da olay her dönem şöyledir: C klasseyi sattıran şey aslen S tir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

iyide ben bunların hiçbirini sevmedim, hepsi uçuk kaçık geldi bana, ruh yok karakter yok, haa sadece Mustang güzel, zaten hep güzeldi, gerisiı ı-ıhhh heyecan duymadım, sevmedim bu uzay çağını ben, eski kafalıyım ondan sanırım...

Mustang ve Merso G seçtiklerim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydil Ferhat Celikel
Çağlar Bayur yazdı:

kadet güzelmiş, merso da olay her dönem şöyledir: C klasseyi sattıran şey aslen S tir.

abi haklisin ama s klasse yide aldin mi bari biraz parasina degsin kullansinlar yani. direk ayni özellikleri hemen c ye aktariyor. o biraz can skici olabilio aslinda. 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

iyide ben bunların hiçbirini sevmedim, hepsi uçuk kaçık geldi bana, ruh yok karakter yok, haa sadece Mustang güzel, zaten hep güzeldi, gerisiı ı-ıhhh heyecan duymadım, sevmedim bu uzay çağını ben, eski kafalıyım ondan sanırım...

Mustang ve Merso G seçtiklerim...

abi haklisin valla inan bende ayni düsüncedeyim. bende biraz eski kafaliyim o konuda su yenilesme olaylarini hala kabullenemiyorum. 😕 cok fazla teknolojik oldu hersey 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o biraz can skici olabilio aslinda. 

benz mali grubun başında olsaydın , hiç sıkılmaz memnun olurdun aslında? o taraftan da bakmalı :) kanalın ismini sevdim aboneyim

su yenilesme olaylarini hala kabullenemiyorum

vakumlu kapı testi güzeldi :rofl:

Yorum bağlantısı
Aydil Ferhat Celikel
Çağlar Bayur yazdı:

benz mali grubun başında olsaydın , hiç sıkılmaz memnun olurdun aslında? o taraftan da bakmalı :) kanalın ismini sevdim aboneyim

vakumlu kapı testi güzeldi :rofl:

cok saol caglar abi :D  o degilde bizim sohbet muhabbet olayi haftaya pazar yapiyoruz degil mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cok saol caglar abi :D  o degilde bizim sohbet muhabbet olayi haftaya pazar yapiyoruz degil mi ?

zoom dan anlamam sadece kullanıcıyım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...