İçeriğe Yönlendir

İstanbul Avrupa Yakasında İyi Brc Servisi

Önder Özcan

Recommended Posts

Önder Özcan

Var mı bilindik? Genel bakım yapılacak, tank değişecek.

Bir de tank değişince, muayene tarihi henüz geçmemişken randevu alınca tadilat muayenesi için mi randevu alınıyor normal mi?

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Muayene öncesi proje alınıp öyle gidilir. Tüve vakit daha varsa erken yaptırmaya gerek yok bence Önder abi. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Önder Özcan yazdı:

Var mı bilindik? Genel bakım yapılacak, tank değişecek.

Bir de tank değişince, muayene tarihi henüz geçmemişken randevu alınca tadilat muayenesi için mi randevu alınıyor normal mi?

Reklamı bol olan Candan'a neden gitmiyon abi. Size yakın sayılır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Oğuzkan Erışık yazdı:

Muayene öncesi proje alınıp öyle gidilir. Tüve vakit daha varsa erken yaptırmaya gerek yok bence Önder abi. 

Muayeneye 1 ay var zaten, bitiyor yani. Tank değişince tadilat randevusu mu alıcaz?

Ali Darbaz yazdı:

Reklamı bol olan Candan'a neden gitmiyon abi. Size yakın sayılır. 

Metin Akbal yazdı:

Bende Candan diyecektim.

İşyerinden arkadaşım. Avrupa yakası. Benim aracım değil.

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Önder Özcan yazdı:

Muayeneye 1 ay var zaten, bitiyor yani. Tank değişince tadilat randevusu mu alıcaz?

Tank değişince proje falan filan çiziliyor lpg ci ayarlıyor. Onla beraber muayneye giriliyor diye biliyorum. Benim tank muaynede kalınca değiştirdim proje ile gidince geçirmişlerdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Önder Özcan yazdı:

tadilat randevusu mu alıcaz

Ben tüve sorarak normal muayene alıp gitmiştim abi tank değişiminden sonra. Tankın değiştiği yerdeki evrakları ruhsatla beraber parayı öderken veriyorsun tüve. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ben iki kere çevre otogaz’da brc taktırdım. Çok da memnun kaldım işçilikten. 

alt katta servisteki arkadaş biraz kaba ama sahibi hüseyin bey beyefendi bir arkadaştır. Eskiden brc ana bayi idi. Atiker’in de bir numaralı bayisidir. Yol testi yapmadan arabayı teslim etmezler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Mucip Oto gaz BRC Atiker bayii Kartal sanayi de çok eskiler bu işin duayenlerinden

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Dacia var iken ladirenzo bayisi 900 TL ye herşey dahil fiyat vermişti. Şimdi ne kadar acep. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Adnan Çakır yazdı:

Mucip Oto gaz BRC Atiker bayii Kartal sanayi de çok eskiler bu işin duayenlerinden

Abi iş yerinden arkadaşın arabası, Küçükçekmecede oturuyor, çok ters o taraflar.

Ümit Türk yazdı:

Dacia var iken ladirenzo bayisi 900 TL ye herşey dahil fiyat vermişti. Şimdi ne kadar acep. 

Konuştu dün bir yerle, 1000 -1100 liraya bitiyormuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...