İçeriğe Yönlendir

Çankırı Doğal Tuz Lambası

Aydın Sert

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

evdeki toz akarlarından kurtulmak bence fena fikir değil. bizde kedi var, iki de köpek var. bahçeden içeri acaip toz toprak giriyor. bu nedenle fazla tozu mutlaka temizlemek lazım.

Çocuklarda aksırma tıksırma varken çözüm olarak kedi köpeği çıkarmayıp süpürgeyle çözüm bulmak :) benim çözümüm daha farklı olurdu 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çocuklarda aksırma tıksırma varken çözüm olarak kedi köpeği çıkarmayıp süpürgeyle çözüm bulmak :) benim çözümüm daha farklı olurdu 

köpekler dışarıda sürekli zaten. bahçe olduğu için toz giriyor eve demek istedim. doktor test yaptırttı alerjik durumları bulabilmek, için kedi köpek vs çıkmadı.

çıksa bile o şekilde yaşamak için gereken yapılırdı, çünkü kedi köpek bizim için can yoldaşı ve evin üyesi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Doğan Arşiray yazdı:

hocam ben gittim paraya kıydım geçen sene, fakir marka karcher ikizi ıslak süpürge mantığı ile çalışan buharlı temizli aleti aldım. alet çok büyük normla süpürgeye göre ama buhar ile müthiş temizlik yapıyor. inanamazsınzı sonucuna. öocukların aksırık tıksırığı kesildi yatkaları perdeleri heryeri bouhar ile süpürünce. evin heryerini her koşulda temileyebiliyorsunuz. fayans cam halı yatak yorgan asılı perde vs. ayrıca ıslak zeminde çalışabilien filtreli bir süpürge.

örnek:

https://www.akakce.com/buharli-temizleyici/en-ucuz-karcher-sv-7-fiyati,4601743.html

Zaten iyi bir süpürgeye ihtiyacım vardı. Bu durumda elzem oldu ve ivedilik kazandı. Hanım Philips Marathon bakınıyordu. Önerinizi de sunayım. Güzelmiş.

Bende de muhabbet kuşu var. Arada sağlam çırpınıyor, toz oluyor. Vermeye de kıyamıyorum. Napıcam bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Süpürge ihtiyacı varsa Dyson da düşünebilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Selçuk Bakış yazdı:

Süpürge ihtiyacı varsa Dyson da düşünebilirsiniz

Yerli ve milli KINGSON vardı, noldu o proje @Servet Aydın

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Köksal Yılmaz yazdı:

Yerli ve milli KINGSON vardı, noldu o proje @Servet Aydın

Ağır şartlarda çalışıyor galiba 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

olay süpürge değil ama, buhar ile kimyasalsız  temizlik yapmakta. yani aslında bir tane yüğksek çıkışlı buhar makinesi bir tane de uygun fiyatlı ıslak süpürge de olur. aynı şey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...