İçeriğe Yönlendir

Tansiyon Cihazı Tavsiye

Muhammed Orak

Recommended Posts

Muhammed Orak

Iyi günler, annemde yüksek tansiyon çıktı ve doktor 2 ay boyunca tansiyonu not almami istedi, doğru ölçen kaliteli bi tansiyon cihazi oneriniz var mı? 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Omron

geçmiş olsun

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)

Çok geçmiş olsun , acil şifalar dilerim.

Sakın kendi tansiyonunu da sürekli ölçme , benim gibi hastalık hastası etme kendini.

Cihaz olarakta büyük olanları  tavsiye ediyorlar genelde. örn :  https://www.hepsiburada.com/medisana-mts-51152-kol-tipi-dijital-tansiyon-olcme-cihazi-pm-HB00000JVNPF 

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerem Kurluva

Bilekten ölçenlerde, hata payı daha yüksektir.
Marka olarak, öne çıkanlar arasında, OMRON kaliteli bir markadır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Babamlara yıllar önce omron m2 almıştım, geçen yıl kendimize de omron m2 aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bende hipertansiyon var. Omron kullanıyorum. En sağlıklı ölçüm yapan cihazlardan biri. 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Babam medikal sektöründeydi, dükkanda omron harici tansiyon aleti satmadık desem yeridir bizi hiç mahçup etmedi. 

Bilekten ölçüm düşünürseniz Omron rs2, koldan ölçüm için ise Omron m2 memnun edecektir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Bendede yüksek tansiyon çıktı. Omron m3 aldım daha yeni. Hastanede ondan kullandıklarını gördüm.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Yıllar önce bilekten ölçen Omron almıştım sorunsuz kullanıyorum. İki doz sinovac tan sonra sık kullanır oldum. En son kan verirken tansiyonunuz biraz yüksek bir doktora görünün dediler. tansiyonumu ölçünce 15-16 larda geziniyordu. Hemen Aile Hekimime uğradım durumu anlattım aşının yan etkilerinden olduğunu söyledi. Artık tansiyonunu ölçme dedi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Babamlar omron kullanıyor senelerdir. Bulaşık makinasından çok çalışıyor. Çok memnunlar.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Yıllar önce babama almıştım, sonra kendi evime de aldım. Omron m2'den çok memnunuz. 

Yorum bağlantısı
Muhammed Orak

Yorumlar ve gecmis olsun dilekleriniz icin teşekkür ederim, omron en mantıklı tercih sanırım. 

Yorum bağlantısı
Talha Burak Ertem

Geçmiş olsun. Fiyat performans ürünü olsun ve doğru öçlüm isterseniz koldan ölçüm yapan cihazları tercih edebilirsiniz. Bunun için çok çeşitli markalar olmakla birlikte OMRON bunların en başarılılarından biridir. Bazı yerlerde "basic" bazılarında "Omron m2 basic" adı altında satılan ürünü tavsiye ederim.  Son 10 ölçümü kayıt yapan modelleri ile adaptörlü olan modelleri tavsiye ediliyor. Ben cihazın kayıt tutmasına extra para ödemedim (kendim bir deftere not alıyorum) sadece alırken satıcı yorumlarına bakın (internetten satın almanızı öneririm, hem fiyat hemd e iade konusunda sıkıntı yaşanmıyor) adaptörle ve pilli çalışanı tercih etmiştim ama adaptör almadım, evdekiler iş görüyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Geçmiş olsun kardeşim. Dedem için Omron almıştık problem yaşamadık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

merhaba

acura omron medisana 

acura tam fiyat performans markası tavsiye ederim iki ayrı tansiyon aleti var doğru ölçüyor , bazı özel hastanelerde de kullanılıyor acura.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...