İçeriğe Yönlendir

Skoda Superb 4.Yıl Bakımı

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Metin Akbal
Valeo firstten bahsetmiştim ben aslında [emoji3] Sen anlamalıydın [emoji3] 
Aslında Rize de kullanmıştım Valeo ondan da mennun kalmıştım [emoji3]
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Metin Akbal yazdı:

Aslında Rize de kullanmıştım Valeo ondan da mennun kalmıştım emoji3.png

Hangi valeo? Swf mi? 😃

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Oğuzkan Erışık yazdı:

Valeo first kullanım ömrü ne kadar? 

bosch aeroeco'nun en az 2 katı ama net sayı veremem çünkü çalışırken incecik bir iz göreyim söker atarım sileceği. ayrıca her marşta, en ufak şeyde silecek kullanırım, normal kullanıcı gibi olmuyor bende eskimesi, sık değiştiririm yani.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Umut Taşlı yazdı:

bosch aeroeco'nun en az 2 katı ama net sayı veremem çünkü çalışırken incecik bir iz göreyim söker atarım sileceği. ayrıca her marşta, en ufak şeyde silecek kullanırım, normal kullanıcı gibi olmuyor bende eskimesi, sık değiştiririm yani.

Kuru camda asla kullanmam. Yağmur yağmış camda çamur kalmışsa silecekleri kaldırır bırakırım ondan sonra kullanırım. Taş sıkışır toz sıkışır sileceği değil camın çizilmesini engellemek isterim. Bir sonrakinde valeoya bir şans daha vereceğim. Ben ömrünü göremeden satılmıştı araba

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Halk Arabası Grubu pişmanlıktır :D 

İç hacmi abartılı geniş ve mezar gibi bagajı olan kaç araba varki. Bizde bunlara göre bunu almıştık. 4 çocuk arkada oyun oynayabiliyor :D 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

WW Grubunun servisleri maalesef böyle, bu arada bizim kia servisleri de illallah sırf bu servislere gidilmeyeceği için garantili kia satın almayacağım bir daha, Hyundai i30 ile bire bir aynı parçaları kullanılıyorlar örnek : ön balata değişimi Hyundai de  600 TL iken kia da 800 TL ve bire bir aynı parça ikisinin sattığında da kıa hyundai logoları var markaları aynı. 

benimde gördüğüm kadarı ile en iyi servis ler ford da ve Uçuk fiyatlar izin verir ise bende ford alacağım bir dahakine 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Murat Öngür yazdı:

WW Grubunun servisleri maalesef böyle, bu arada bizim kia servisleri de illallah sırf bu servislere gidilmeyeceği için garantili kia satın almayacağım bir daha, Hyundai i30 ile bire bir aynı parçaları kullanılıyorlar örnek : ön balata değişimi Hyundai de  600 TL iken kia da 800 TL ve bire bir aynı parça ikisinin sattığında da kıa hyundai logoları var markaları aynı. 

benimde gördüğüm kadarı ile en iyi servis ler ford da ve Uçuk fiyatlar izin verir ise bende ford alacağım bir dahakine 

Maalesef Hyundai ve Kia servisleri arasında böyle enteresan farklılıklar var. Bir kaç yerde daha görmüştüm aynı parçalar Hyundai' de daha ucuz.

Benim gittiğim 2 servis var, bir defa da Kia' nın bir servisine bir şey sormak için gitmiştim. Hyundai servis çalışanları bir şekilde size kendinizi daha özel hissetmenizi sağlıyor. Kia biraz daha sanayi usulü gibi. Ve buna rağmen Hyundai servisleri daha uygun.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Fatih Sarıkaya yazdı:

Doğru olacak pek tutumu olmadı servisin. Ne demek istediğinide pek anlatamadı. Aracı teslim alırken olmaz demedi ama. Neden sizce?

Olmaz da diyemez olur da diyemez. Çünkü yetkisi yok.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Nihat Palolu yazdı:

Olmaz da diyemez olur da diyemez. Çünkü yetkisi yok.

Bu küpe oldu bana. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...