İçeriğe Yönlendir

Disklere Lastikten Önce Takılan Spacer?

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhaba araçlara takılan Spacer tam olarak ne işe yarıyor ?

avantajları ve dez avantajları nelerdir ?

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

navara kullanırken lastikler biraz daha dışarıda dursun diye takmıştım. görsel dışında bir faydasını görmedim, fayda olduğunuda açıkçası düşünmüyorum. Uzun vadede balans sorunu yaşadım satmadan önce söktüm. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Eğer orijinal birebir ölçü bir ürün değil ise, porya rulman bozar, koparsa tehlike yaratır vs. Bir miktar iz genişliği arttığı için faydası olabilir ama o yüzdelik farkı kaç kişi hissedebilir bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Banada pek mantıklı bir parça gibi gelmedi onun için sormak istemiştim 

tşk ler 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Murat Öngür yazdı:

Banada pek mantıklı bir parça gibi gelmedi onun için sormak istemiştim 

tşk ler 

4 bijon arabaya o parça sayesinde 5 bijon takanlar oluyordu, ama çok riskli ya

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Fatih Evcin yazdı:

4 bijon arabaya o parça sayesinde 5 bijon takanlar oluyordu, ama çok riskli ya

Aynen riskli her şey o parçaya bağlı en ufak bir çatlamada kırılmada kaza olasılığı yüksek 

Yorum bağlantısı
Onur Çelebi

Hesaplamalar ile anlatımı ve açıklaması bu videoda var. Daha çok görsel amaçlı lastiği çamurluk ile aynı hizaya getirilmek için kullanılıyor.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Çok çok uzman ellerde yapılmış olmalı, montaj anında çok dikkatli/ temiz işçilikle takılmalı.  Aynı bijon aralığına sahip olanı takılmalı. Tekerlek iz genişliğini artırdığından, görsel olarak bazı araçlara güzel bir görünüm ve bir miktar yol tutuşu artırabilir.

Yorum bağlantısı
Tevfik Işık

Spacer yerine uygun et ve j degerine sahip bir jant ile guzel goruntu ve yol tutuş elde edilebilir. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

spacer aluminyum olur, kendine özel bijon saplamaları olur, fiyatı da iyi olur, tüm bunlar olunca piyasadakiler eski disklerden tornada kesme oluyor, yani olamıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Dönen ağırlıkta arttığı için performansıda törpüler, sırf o nedenle takmam.Arkadaşım her aldığı arabaya takar, iz genişliği arttığı için güzel duruyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...