İçeriğe Yönlendir

2020 Peugeot 2008 Ekran sorunu

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Arkadaşımın başına geldi. Dün öğle arasında arabayı çalıştırdığında multimedya ekran açılmamış. 1-2 saat uğraşmış, servise sormuş açılmamış. Akşamüstü açınca ekran geri gelmiş. İnternette benzer sıkıntılar gördüm. Yeni 2008 sahiplerinde benzer problem yaşayan, yaşadıysa çözen ya da çözümünü bilen var mı? 

Yorum bağlantısı
Çağdaş DUMLU

Ben de şimdi birkaç siteden okudum. Genel olarak bu araçlarda böyle bir problem varmış. Bir tanesi çözüldü diye yazmış.

Sorunun ekran arkasındaki fandan kaynaklı olduğunu söylemiş. Temizlenmesi gerekiyormuş. 

Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama genelleme yapıldığında, kullanıcılar böyle bir problemden muzdarip.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

508 incelerken baktım ki ekran ateş gibi, direk vazgeçtim. :) Böyle sorunlar olabileceğini tahmin etmiştim. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

2018 308de güncelleme sonrasında dokunmatik butonlar çalışmamıştı ne yaptıysak olmadı servis sorunu çözemedi. Sabah tekrar denedik düzelmişti hiçbir şey yapmadan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk

2016 yılından beri 3008,5008 ve yeni 2008 de klimanın ekrana taşınmasından beri bu sorun var,hatta yeni c5 aircrosslardada var,servis yazılım yüklüyor,5 kere ekran değiştiriyor,yeni ekrandada oluyor,ara ara ortaya çıkıyor,benim orta ekranın donduğu hayalet ekranın bile 3 sn lik komple gittiği bile oldu,çözüm yok,tek çözüm bekleyeceksin ya da akü kutup başını söküp takacaksın,pejolarda akünün + kutup başı zaten kırmızı mandallı,vidalı değil,kolay sökülüp takılsın diye böyle yapmışlar,pejonun donanım ve tasarım fikirleri mükemmel ama arka planda,ön torpidonun altı tamamen ilkel bir teknoloji.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

308 de çok sıcak havalarda ekran açılmama oluyordu. Biraz bekleyince düzeliyordu. Tamam bunu anlarım da, fiziksel bir düğme olmadığı ve tüm kontroller o ekrandan yapıldığı için ciddi sıkıntı oluyordu. Sanırım kendini korumaya alıyor. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Benimki 2021 model. 7 aydır bende 2 kere 15-20 saniyeliğine açılmama olmuştu. Kendiliğinden düzeldi. Böyle olduğunu bildiğim için ellemiyorum kendiliğinden düzeliyor. 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
2016 yılından beri 3008,5008 ve yeni 2008 de klimanın ekrana taşınmasından beri bu sorun var,hatta yeni c5 aircrosslardada var,servis yazılım yüklüyor,5 kere ekran değiştiriyor,yeni ekrandada oluyor,ara ara ortaya çıkıyor,benim orta ekranın donduğu hayalet ekranın bile 3 sn lik komple gittiği bile oldu,çözüm yok,tek çözüm bekleyeceksin ya da akü kutup başını söküp takacaksın,pejolarda akünün + kutup başı zaten kırmızı mandallı,vidalı değil,kolay sökülüp takılsın diye böyle yapmışlar,pejonun donanım ve tasarım fikirleri mükemmel ama arka planda,ön torpidonun altı tamamen ilkel bir teknoloji.
Boyle sorun varsa gorunmeyen bir yere bir buton koymali sistemin elektrigini kolay yolla kesmek icin
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...