İçeriğe Yönlendir

Banyo için Isıtıcı Tavsiyesi

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Açıkçası en yakın petek diğer odada muhtemelen duvarı delip geçmeleri lazım. Hatta belki de petek tesisatı var ancak petek yok bile olabilir akşam bi inceleyeyim banyoyu. Dar bir alan olduğu için koyulmamış da olabilir. 

Bizim büyük banyoda havlupan var 60lık. yaklaşık 15 metrekare. Soğuk zamanlarda açıyorum 20 dakika içerisinde üşümeyecek kadar ısıtıyor içeriyi. Bence de petek en sağlıklı yol.

Yorum bağlantısı
Adem Kazıl

GOLDMASTER fanlı ısıtıcı Migroslarda var memnun kalırsınız bi tane eskittim 2 tane daha aldım enson 139 tl di.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Mehmet Göktürk yazdı:

yurtdışındaki evimde normal ısıtmaya ilave olarak tavanda lamba vardı enteresan birşeydi. şiddetle tavsiye ederim.

al tak arkana bakma o derece güzel

https://www.akakce.com/ampul/en-ucuz-general-electric-infrared-isiticili-lamba-250-w-kirmizi-fiyati,554370784.html

Hocam bunu takamam cunku tavanda gomme armatur var.

Simdilik annemlerden ihlas elektrikli sobayi aldim bakalim. 25 yillik alet hala calisiyor yav.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Hocam bunu takamam cunku tavanda gomme armatur var.

Simdilik annemlerden ihlas elektrikli sobayi aldim bakalim. 25 yillik alet hala calisiyor yav.

eski lambayı çıkarsan daha kolay değil mi?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mehmet Göktürk yazdı:

yurtdışındaki evimde normal ısıtmaya ilave olarak tavanda lamba vardı enteresan birşeydi. şiddetle tavsiye ederim.

al tak arkana bakma o derece güzel

https://www.akakce.com/ampul/en-ucuz-general-electric-infrared-isiticili-lamba-250-w-kirmizi-fiyati,554370784.html

Bu çok ilginç birşeymiş. Bahçe için tam da aradığım ürün. Bahçenin olduğu yer kışın çok soğuk oluyor(-20) ve hidroforu kışın mecburen sökmek zorunda kalıyorum. Ancak bir termostat birde bu lambayı hidroforun yanına koysam sanırım soğuktan koruyabilir. Tabi küçük alan için uygun mu bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Erhan Doruk yazdı:

Bu çok ilginç birşeymiş. Bahçe için tam da aradığım ürün. Bahçenin olduğu yer kışın çok soğuk oluyor(-20) ve hidroforu kışın mecburen sökmek zorunda kalıyorum. Ancak bir termostat birde bu lambayı hidroforun yanına koysam sanırım soğuktan koruyabilir. Tabi küçük alan için uygun mu bakmak lazım.

Watt değeri çok yüksek.. taşlar ve kurbağalar :) 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Burak Kuşçu yazdı:

Bir ara benzer bir konuda ihtiyaç halinde şöyle bir çözüm üretmiştim. Fizik tedavi ekipmanlarında kullanılan infrared lambalar var duşa girmeden 3-4 dk önce lambayı açtığınızda üşütmeyecek bir sıcaklık seviyesine ulaşmış olacaktır. Uzun vadede fayda ve zararı var mıdır bilmiyorum ama uygun ısınmayı sağlayabilirsiniz. 

infrared olacaksa ufo taksın zaten? yağlı radyatör diyorum ben. hem güvenli hemde etkili.

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
Doğan Arşiray yazdı:

infrared olacaksa ufo taksın zaten? yağlı radyatör diyorum ben. hem güvenli hemde etkili.

Ben o dönem elimde hazır var diye kullandım. Ufo nasıl çalışıyor teknik anlamda hiç incelemedim. Fakat infrared lamba yaklaşık 60 TL ufo bundan yaklaşık 15 kat pahalı tabi daha verimli olduğu tartışılmaz. 

Yağlı radyatör sudan etkilenmeyeceği için sanırım en güvenlisi olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...