İçeriğe Yönlendir

Toyota 4runner Amortisörlerini, Toyota LC Prado Amortisörleri ile Değiştirirsem Nasıl Olur?

Turgut Hüseyn

Recommended Posts

Turgut Hüseyn

Toyota 4runner amortisörlerini, Toyota LC Prado amortisörleri ile değiştirirsem nasıl olur? 
Şu an, yalnız arka amortisörler çalışıyor. Ön`e Toyota LC Prado amortisörleri taksam sorun olur mu? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu tip bir montaj denemeden anlaşılmaz, ancak genelde önlerin amortisör dış gövdesi farklı olur, arkalar çubuk gibi dümdüz dür (genelde) gövde uysa da amortisör kursu ve sönümleme tasarımları farklı olabilir. denemek lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

İyi olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

22r motorlu 4 runner kullandım bayağı bir zaman . Bende sormuştum ustaya uydurulur bir şey demişti. Sürüsü çok yumuşaktı. Muhtemelen sizinki 2.7 yada 3.4 motordur. Onların amortisörleri farklı diye hatırlıyorum. Ama Çağlar abinin dediği gibi deneme yanılma en doğru yol..

Yorum bağlantısı
Turgut Hüseyn
Cavit Çırakoğlu yazdı:

22r motorlu 4 runner kullandım bayağı bir zaman . Bende sormuştum ustaya uydurulur bir şey demişti. Sürüsü çok yumuşaktı. Muhtemelen sizinki 2.7 yada 3.4 motordur. Onların amortisörleri farklı diye hatırlıyorum. Ama Çağlar abinin dediği gibi deneme yanılma en doğru yol..

Bende 3.0 turbo motor 94 kasa. Evet, sürüşü çok yumuşak. Acaba, prado amortisörleri taktıktan sonra yumuşaklık azalır mı diye düşündüğüm için kararsızım.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Bende 3.0 turbo motor 94 kasa. Evet, sürüşü çok yumuşak. Acaba, prado amortisörleri taktıktan sonra yumuşaklık azalır mı diye düşündüğüm için kararsızım.
Emin değilim ama sertlik ve yumuşaklık ayarlı amortisörleri olabilir aracınızın..

M2010J19SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...