İçeriğe Yönlendir

Ford Yedek Parçacı Tavsiye (Ankara)

Çağlar Üsdün

Recommended Posts

Çağlar Üsdün

Arkadaşlar, yaşlanan 2007 model Ford Connect aracım için Z rot, rot başı, ön balata, triger kayış seti, v kayışı gergi rulmanı gibi yedek parçalara ihtiyacım var. Açıkcası parçaların hepsini orjinal temin etmek istiyorum. Ankarada devamlı alışveriş yaptığınız dürüst Ford yedek parçacı tavsiyeleriniz olursa sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Orijinal parçaları ruhsatınız ile birlikte gidip yetkili servisten alabilirsiniz. Dışarıda daha uygun olmuyor her zaman.

Yorum bağlantısı
Çağlar Üsdün
Selim Bilgin yazdı:

Orijinal parçaları ruhsatınız ile birlikte gidip yetkili servisten alabilirsiniz. Dışarıda daha uygun olmuyor her zaman.

Ankarada Ford Başer yetkili servisi aradım dışarıya Yedek parça satışının olmadığını belirtti. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Üsdün yazdı:

Ankarada Ford Başer yetkili servisi aradım dışarıya Yedek parça satışının olmadığını belirtti. 

Enteresan, Ford, VW, Audi servisinden aldım ben parça daha önce.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Esenboğa oto var başkent oto sanayide. kelalaka birkonuda işi gücü bırakıp yardımcı olmuşlardı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Üsdün
Selim Bilgin yazdı:

Enteresan, Ford, VW, Audi servisinden aldım ben parça daha önce.

Aynen. Ailemizde vw araçlarda var ve ihtiyaç durumunda çok rahatlıkla servisten parça temin ediliyor. Ford'un bu politikasını anlamak güç.

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Ford Toptancısı diye site var ben devamlı oradan alırım orjinal parça konusunda lider. Şimdiye kadar bir sorun ile karşılaşmadım.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Şaşmaz da stop 2002nin karşısında çakır otomotiv var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Evren Barış Özbek yazdı:

Şaşmaz da stop 2002nin karşısında çakır otomotiv var.

Artık yok, aşağı taşındı.. :)

Şaşmazda İkiler ve Kartal Oto iyidir. Yine Şaşmazda Çakır otomotiv iyidir, ulusta büyük sanayide Akgür ticaret var. Galiba Şaşmazda da yerleri var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Serkan Toker yazdı:

Artık yok, aşağı taşındı.. :)

Şaşmazda İkiler ve Kartal Oto iyidir. Yine Şaşmazda Çakır otomotiv iyidir, ulusta büyük sanayide Akgür ticaret var. Galiba Şaşmazda da yerleri var.

Uzaktan ancak bu kadar. 😉

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

İskitlerde Acl servis var. Hem servis usülü çalışıyorlar hem yedek parça satışları var.

Yorum bağlantısı
Enes Ayan
(düzenlendi)

Ali Özkan Otomativ

tarihinde Enes Ayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ahmet Yükseli

Merhaba,

2018 model Ford Focus aracımın arka balataları için orjinal parça satan Ankara Şaşmaz veya Başkent Sanayi Sitesi taraflarında bildiğiniz bir yer var mıdır?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ahmet Yükseli yazdı:

Merhaba,

2018 model Ford Focus aracımın arka balataları için orjinal parça satan Ankara Şaşmaz veya Başkent Sanayi Sitesi taraflarında bildiğiniz bir yer var mıdır?

Teşekkürler.

başkent sanayide "esenboga ford" vardır.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çakır Oto Şaşmaz veya Kartal Ford yine şaşmaz sanayide. İkisi de orijinal diyorsa orijinaldir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...