İçeriğe Yönlendir

Projeksiyon Tavsiyesi

Burak Tokcan

Recommended Posts

Burak Tokcan

Merhabalar.

Çocuğun sınıfı için projeksiyon arayışına girişildi. Sınıfta kullanılacak, çözünürlüğü yüksek, mümkünse full karanlık ortam istemeyen ve fiyat performans ürünü diyebileceğiniz bir cihaz var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

biz sınıfça bir hata yapmıştık, ucuza alındı, lambası patlayınca çöp olmuştu, her ne alırsanız ilerideki lamba değişimini de sorgulayın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Elimizde, sektörde faalken toptan alınmış, BARCO ve Panasonic marka fantastik derecede kaliteli ürünler vardı. Kaldıysa ve bütçe uygunsa teklif edebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Tokcan
Doğan Arşiray yazdı:

Elimizde, sektörde faalken toptan alınmış, BARCO ve Panasonic marka fantastik derecede kaliteli ürünler vardı. Kaldıysa ve bütçe uygunsa teklif edebiliriz.

Olabilir hocam. Haber bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zeynep Yilmaz

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
(düzenlendi)

Sınıfımda BENQ kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.( 11 senelik) Tavsiyem wifi ve kablosuz modelleridir zira kablo olayından sıyrılmış olur öğretmen. 

tarihinde Tayfun Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

3000 ansilumen aşağısına bakmamanız lazım. 

Casio, Sony, LG, Panasonic ve Optoma. Bu markalardan şaşmayın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Zeynep Yilmaz yazdı:

Panasonic marka fantastik

bende vardı çok memnundum modeli nedir acaba

Doğan Arşiray yazdı:

faalken toptan alınmış, BARCO

nasıl bir marka o ?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

ben bunların 3 mercekli ve kocaman olduğu dönemi görmüştüm. gerisi zaten wiki de yazıyor. şu anda bu ve rakip firmalar 20 metre uzunlukta 8 k vs gibi görüntü verebilen çoklu sistemler de satıyorlar. fuarda görmüştüm dibim düşmüştü.

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...