İçeriğe Yönlendir

FC5 Civic - A3 TFSI Takas Danışma

Hasan Sancak

Recommended Posts

Fatih Evcin

azıcık aşım ağrısız başım derseniz Honda kalsın ama ben sıkıldım hem değişiklik olsun hem de 3-5 kâr elde edeyim derseniz Audi , sarı sitedeki ilanlara siz benden önce çok kez bakmışsınızdır.  Audi Km yüksek olmasına rağmen daha avantajlı duruyor değer anlamında. Yürütme maliyetine zaten katlanıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak
Fatih Evcin yazdı:

"ama ben sıkıldım hem değişiklik olsun hem de 3-5 kâr elde edeyim derseniz"

Aslında biraz da böyle. 1-2 sene biner değişirim hem elimdeki miktarı artırmış olurum, hem de civic alındığından beri çok prim yapamadı heryer civic dolduğu için sanırım. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Hasan Sancak yazdı:

Aslında biraz da böyle. 1-2 sene biner değişirim hem elimdeki miktarı artırmış olurum, hem de civic alındığından beri çok prim yapamadı heryer civic dolduğu için sanırım. 

o zaman 

Emin Önal yazdı:

🤝

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Siklet farkı var. Premium kullanılarak hissedilir. 😝

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kurtköy-çankaya…

C87CA7DD-A0DA-434E-948E-62C74796DB3A.jpeg

1.4 tsi 125hp manuel tiguan

Depoyu doldurduktan sonra ayrıca bi gebze gitgel de yapmıştım yukardaki km ye dahil değil

Yani 475 km yapmışım 690 menzil pompa atınca bırakırım

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Audi sahibi olarak yazıyorum. A3 ün içi çok dar. Benim aracım 3 gün servisteysen verdiler. İçim daralmıştı. Tabi a6 dan sonra öyle gelmiş olabilir. İkincisi değişiklik iyidir. Zararınız yoksa alırsınız binersiniz beğenmezseniz satar beğeneceğiniz arabayı alırsınız bu kadar basit. Hiç değilse aklınızda kalana kadar kapınızda kalır. Motor gerçekten çok iyi bütün wv gurubunda kullanılan motor. Bakımlı ise sorun olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hondanin sorunsuzluğu burada paylaşıldı. 3 sene önce 40 bin liraya cvt degisimi yapılıyor diye okuduk DSG 19 bine hallolurken [emoji4]

Beni düşündüren kısım benzin gerisini affetmezdim sanırım.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Civic 1.5 turbo olsa takas etmezdim binerdim ama bu karşılaştırmada Audiyi alırdım.
Mesela benzer teklif Leonum için gelse 1.5 turbo civic i alırdım.Değişiklik iyidir.Beğenmezsem satar geri eski arabamdan alırım TR’de tek değil ya [emoji3]

Ekleme : Yakıt olarakta üzmez

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak
Arda Bülent Güzel yazdı:

Audi sahibi olarak yazıyorum. A3 ün içi çok dar. Benim aracım 3 gün servisteysen verdiler. İçim daralmıştı. Tabi a6 dan sonra öyle gelmiş olabilir. İkincisi değişiklik iyidir. Zararınız yoksa alırsınız binersiniz beğenmezseniz satar beğeneceğiniz arabayı alırsınız bu kadar basit. Hiç değilse aklınızda kalana kadar kapınızda kalır. Motor gerçekten çok iyi bütün wv gurubunda kullanılan motor. Bakımlı ise sorun olacağını sanmıyorum.

Kesinlikle A6 sonrası küçük gelmiştir. Ama araç civicten de küçük belli oluyor zaten. Fakat beni civic de bana gereksiz büyük zaten :)

Metin Akbal yazdı:

Hondanin sorumsuzluğu burada paylaşıldı. 3 sene önce 40 bin liraya cvt degisimi yapılıyor diye okuduk DSG 19 bine hallolurken emoji4.png

Evet cvt pahalı, fakat bakımlı binip sıkıştırmakdıktan sonra da cvt nin bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Civic 1.5 turbo olsa takas etmezdim binerdim ama bu karşılaştırmada Audiyi alırdım.
Mesela benzer teklif Leonum için gelse 1.5 turbo civic i alırdım.Değişiklik iyidir.Beğenmezsem satar geri eski arabamdan alırım TR’de tek değil ya emoji3.png

Ekleme : Yakıt olarakta üzmez

Kesinlikle öyle, baktım sarmadı değişirim zarar yok ne de olsa dediğiniz gibi.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Hondanin sorumsuzluğu burada paylaşıldı. 3 sene önce 40 bin liraya cvt degisimi yapılıyor diye okuduk DSG 19 bine hallolurken emoji4.png

Yırta yırta cvt araba kullanılırsa olacağı o. Vtec açmaya çalışıyorlar sürekli :)

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

2019 sıfır aldığım civic'i sadece 6 ay kullanıp BMW ye dönmüştüm. Hemde 4 yaş büyük BMW ye. Hiç de pişman olmadım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yırta yırta cvt araba kullanılırsa olacağı o. Vtec açmaya çalışıyorlar sürekli :)

Anca yırtılıyor demekki :p

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...