İçeriğe Yönlendir

Mondeo İlan Önerilerinizi Bekliyorum

Hamza Bayram

Recommended Posts

Hamza Bayram

Abilerim merhaba, bu konuda bana önerdiğiniz Mondeo ilanlarını atarsanız çok sevinirim. Ben ara ara bakıyorum ilanlara ama gözümden kaçırdığım temiz araç olabilir. Siz benden daha deneyimlisiniz. Nasıl bir araç istedğimden kısaca bahsedeyim.

- 2008, 2010 Ford Mondeo

- Selective veya titanium paket

-1.6 atmosferik benzinli (LPGli de olabilir fakat aldıktan sonra söktüreceğim.)

-Max 240.000 KM'de

-Max bütçe 215.000 TL

-Fazla hasarı ve değişeni olmayan

-Konum İstanbul

Ben bu aracı buldum nasıl : https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2010-mondeo-1.6-selective-sanroff-koltuk-isitma-degisensiz-1013277022/detay

Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Hamza Bey, boş zamanlarınızda forumda sürekli aynı minvalde konular açıyorsunuz sanırım. Her konunuza sabırla cevap veriyor üyeler. Bence artık karar verebilirsiniz. Kendi adıma en azından 1 aydır sizin araç başlıklarınızı okuyorum. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sah komda ekrandan bakıp tek seferde en doğru araç bulunmaz, 3-5 araç gezilecek, vesile ile en iyisi de yoktur, satın aldıktan birüghn sonra daha iyisi ilana düşebilir. şans tesadüf vardır, ben ilanlardan 1 ay boyunca mesafeyi  izmir e kadar genişletip araç bakarken, evime 500 mt yürüme mesafesinde denk geldi mesela

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Tavsiyeden çok araştırmak daha mantıklı mondeoyu ilk sahibinden almak lazım yada geçmişini iyi bilen ve servis bakımlı olması gerekli

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...