İçeriğe Yönlendir

Online Ford Yedek Parça Sitesi Yanlış Ürün Gönderimi Yaptı

Zafer Oflu

Recommended Posts

Zafer Oflu

Söz konusu siteden motorcraft marka ateşleme bobini siparişi verdim. İnternet sitesindeki sayfada ürün resmi motorcraf'a ait. Ancak gün içinde gelen kargoyu açtığımda "Hella" marka ateşleme bobini gönderdiklerini gördüm. Watsaap üzerinden yaptığımız görüşmede de ürünün motorcraft olmayacağına dair bir bildirim (benim yanlışım bende sormadım, cünkü ürün görseline güvendim) yapmadılar. 100 tl kadar fazladan para ödemiş oldum. Ürünü yanlış gönderdiklerine dair watsaap üzerinden yazmış olmama rağmen henüz dönüş de sağlamadılar.

Bilginize

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Satın aldığınız ürünün linki var mı? Arayıp görüşürseniz daha hızlı sonuç alabilirsiniz belki mesajı görmemişlerdir.

Yorum bağlantısı
Ali Ünal

sanal alışverişlerde 14 gün koşulsuz iade hakkınız var diye biliyorum. Satıcı iadeyi kabul etmezse hakem heyetleri işinizi çözecektir. bu arada kendi tecrübelerime dayanarak şaşmaz yada ivedik sanayi de parçaları daha ucuza bulabiliyorsunuz. ford marka aracım varken ben hep öyle yaptım bulamadığım parça olur ise o zaman mecbur internetten sipariş verdim.

Yorum bağlantısı
Zafer Oflu
Ali Ünal yazdı:

sanal alışverişlerde 14 gün koşulsuz iade hakkınız var diye biliyorum. Satıcı iadeyi kabul etmezse hakem heyetleri işinizi çözecektir. bu arada kendi tecrübelerime dayanarak şaşmaz yada ivedik sanayi de parçaları daha ucuza bulabiliyorsunuz. ford marka aracım varken ben hep öyle yaptım bulamadığım parça olur ise o zaman mecbur internetten sipariş verdim.

Samsundayım. Samsunda mondeo ustası bulmak dahi zorken parçayı cok daha zor bulabiliyoruz. İade etmekle uğraşmak istemedim. Sadece forum üyelerinin bilgisi olması maksadıyla bunu yazdım.

Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar

Sahtekarlık kanına işlemiş birçok insanın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...