İçeriğe Yönlendir

Citroen C5 Break Air Matic 2002 v.s

Musa Değerli

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu
Sani Gerşon yazdı:

@Servet Aydın anlatır passat'ları.

King pasatı anlatırsa o cümlenin özetinden Land çıkar :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Musa Değerli yazdı:

2013 C4 Attractionum vardı.Ondan çok memnunduk o yıllarda.Ama ben hariç dünyadaki herkes alma diyor.Teşekkürler :)

Biz bu arkadaşa tanıdığımızdan aldık eski sahibi iyi bakmıştı belki o yüzden olabilir biz bir problem yaşamadık. Rabbim hakkınızda hayırlısını versin

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Talha Bilgi yazdı:

Biz bu arkadaşa tanıdığımızdan aldık eski sahibi iyi bakmıştı belki o yüzden olabilir biz bir problem yaşamadık. Rabbim hakkınızda hayırlısını versin

Amin hocam sağolasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar

Elektroniği sıkıntılıdır. Onun dışında Fransızlar ürettikleri döneme göre fazlasıyla konfor ve avantaj sunmuş. Elektronik aksam sorununu bizzat tanıdığım 2 kişide yaşadık tüm aksamı değişti biri diğeri azıcık düzeltti sürülür hale getirdi sattı başkasının elinde patladı mı patlamadı mı bilmiyorum. İlla sorunsuzu vardır ama denk gelir mi meçhul. 

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Elektroniği sıkıntılıdır. Onun dışında Fransızlar ürettikleri döneme göre fazlasıyla konfor ve avantaj sunmuş. Elektronik aksam sorununu bizzat tanıdığım 2 kişide yaşadık tüm aksamı değişti biri diğeri azıcık düzeltti sürülür hale getirdi sattı başkasının elinde patladı mı patlamadı mı bilmiyorum. İlla sorunsuzu vardır ama denk gelir mi meçhul. 
Teşekkür ederim hocam.Gerçekten arabada yok yok.Ama çok kişi aynı seyi söyleyince vazgeçtim
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Musa Değerli yazdı:

Ama şunu söyleyeyim forumun bütün söylediklerine karşı olurda arabayı alırsanız bir çift ön sis farı hediyemiz olur...

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Ama şunu söyleyeyim forumun bütün söylediklerine karşı olurda arabayı alırsanız bir çift ön sis farı hediyemiz olur...
[emoji3] teşekkürler.Zamanında KA ile çok uğraştım artık uğraştırıcî araba istemiyorum[emoji3]
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Kayınpederde full paket bir laguna vardı 2005 model mi 2006 model mi neydi. Yakıtı çok değil, konforu donanımı güzel. Performansı yeterliydi. Bir kaç kez kullandım aracı, hayran kalmıştım. Merak ediyordum bu araba niye tutulmuyor diye. Sonra arıza yaptı araç, sanayide çözemediler. Yetkili servislerde bile teşhis koyamayanlar oldu. Bir servis sorunu buldu, çözümü için 9500 lira istediğinde ben 2750 lira maaşla çalışıyordum, araç 25 bin lira para ediyordu :D Böylece neden tutulmadığını anladım.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Station istiyorum abi
Kayınpederde full paket bir laguna vardı 2005 model mi 2006 model mi neydi. Yakıtı çok değil, konforu donanımı güzel. Performansı yeterliydi. Bir kaç kez kullandım aracı, hayran kalmıştım. Merak ediyordum bu araba niye tutulmuyor diye. Sonra arıza yaptı araç, sanayide çözemediler. Yetkili servislerde bile teşhis koyamayanlar oldu. Bir servis sorunu buldu, çözümü için 9500 lira istediğinde ben 2750 lira maaşla çalışıyordum, araç 25 bin lira para ediyordu [emoji3] Böylece neden tutulmadığını anladım.

Lagunanın birine yurtdışından beyin getirtmiştim [emoji3] çoğunda problem çıkıyormuş duymuştum.Buradaki usta tayfa aslında tamiri halledebiliyor ama malesef yakalamişken [emoji3] Ben de donanıma hayran oldum c5 sw de koltukların yatışı ve konumlandırılması mükemmel airmatic harika yok yok arabada
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...