İçeriğe Yönlendir

Fiesta V Oto Alarm Takma

ismail Karacan

Recommended Posts

ismail Karacan

Merhaba.fiesta V aracıma alarm taktırmak istiyorum.

1.Ne tavsiye edersiniz?

2.Bu araçta merkezi kilit sistemi var.orjinal halinde mi mevcut? Yoksa sonradan mı taktırılmış olabilir?

3.inwells marka sustalı kumandalı özellikli alarm alsam, merkezi kilit sistemine nasıl adapte edeceğim?

Biraz acemice sorular oldu biliyorum ama yardımcı olursanız memnun olurum.teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Merkezi kilit derken, halihazirda uzaktan kumandaniz var mi ? Varsa söyle bir cözüm önerebilirim.

Bir zamanlar 2006 Focus aracima taktirmistim. Aracta merkezi kilit oldugu icin ve ek bir alarm kumandasi istemedigim icin, sisteme entegre olabilen bir ürün secmistim. Simdi tam hatirlayamiyorum ama sanirim sigorta kutusundan ya da sinyale giden bir kablodan paralel hat cekerek orjinal kumanda ile araci actigimda otomatik olarak devreden cikiyor, kilitledigimde devreye giriyordu. Markasi Cenmax'ti. Modelden emin olamiyorum ama 942 serisiydi galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ismail Karacan
Mustafa Yenigün yazdı:

Merkezi kilit derken, halihazirda uzaktan kumandaniz var mi ? Varsa söyle bir cözüm önerebilirim.

Bir zamanlar 2006 Focus aracima taktirmistim. Aracta merkezi kilit oldugu icin ve ek bir alarm kumandasi istemedigim icin, sisteme entegre olabilen bir ürün secmistim. Simdi tam hatirlayamiyorum ama sanirim sigorta kutusundan ya da sinyale giden bir kablodan paralel hat cekerek orjinal kumanda ile araci actigimda otomatik olarak devreden cikiyor, kilitledigimde devreye giriyordu. Markasi Cenmax'ti. Modelden emin olamiyorum ama 942 serisiydi galiba.

Evet hali hazırda uzaktan kumanda var.dediginiz gibi iki anahtar olmamasını istiyorum

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Kac model ne donanım araç.

Ford fiesta 2005 model hocam.uzaktan kumanda ile açabiliyorum.

Yorum bağlantısı
ismail Karacan
Mustafa Yenigün yazdı:

elz25b4.jpg

7jhp48h.jpgmerhaba inwells 

marka alarm aldım.seması gorseldeki gibi.merkezi kilit kismindaki  kabloları ilk fotodaki hangi kablolara bağlayacağız.biliyormusunuz

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Maalesef bilmiyorum. Ben de montaji Cenmax'in kendi merkezinde yaptirmistim. Size de tavsiyem aslinda o yönde olacak.

Bir seyi atlama ya da hata yapma ihtimaline karsin en garantisi uzmanina gitmek oluyor. 30 dakikada monte etmislerdi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
ismail Karacan
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Kac model ne donanım araç.

üstad inwells marka alarm aldım. oto elektrikci ford fiesta 2005 model aracın bagaj açması eksi ucuyla çalışıyor. senin aldığın alarm kumadası artı calisiyor dedi.olmuyor dedi.dogru mudur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...