İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta Uzun Far

özgür çetinkaya
Çözüme git Ümit Türk tarafından,

Recommended Posts

özgür çetinkaya

Merhaba,

2008 Ford fiestam var uzun far nasıl açılıyor bulamadım   

Sol taraftaki kısaları açma düğmesi var onu kendimize çekince ne oluyor bu konuda yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Uzun far düğmeden açılmaz. Kısa farlar açıkken sinyal kolunu kendinize çekince yanar. Yanık iken tekrar çektiğinizde söner.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
(düzenlendi)

Soldaki düğmeyi çekerseniz sis farı yanar eğer oradan yanıyorsa.Uzunlar için sinyal kolu kullanılır.

tarihinde Çağatay Kılınç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Ümit Türk
özgür çetinkaya yazdı:

Sol taraftaki kısaları açma düğmesi var onu kendimize çekince ne oluyor

bu uygulamada arka sis yanar. 

uzunlar için sinyal kolunu kendine çektiğinizde gösterge mavi ışık yanar o zaman uzunları açmış olursun.  uzun çekip bırakırsanız devamlı yanar. aynı uygulama tekrar yapılınca kapanmış olur. seri yaparsanız selektör atmış oluyorsunuz :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Sinyal kolunda 2 kademe var, kendinize az çekince selektör çok çekince uzun yanar. Çok çektiğinizde sinyal verir gibi bir tık sesi duyarsınız. Bu işlemler esnasında farınızın açık olması lazım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Selçuk Bakış yazdı:

Sinyal kolunda 2 kademe var, kendinize az çekince selektör çok çekince uzun yanar. Çok çektiğinizde sinyal verir gibi bir tık sesi duyarsınız. Bu işlemler esnasında farınızın açık olması lazım. 

İlla bir yanlış bulacağım değil mi Selçuk ? :D Selektör için farların açık olmasına gerek yoktur.. ;)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Serkan Toker yazdı:

İlla bir yanlış bulacağım değil mi Selçuk ? :D Selektör için farların açık olmasına gerek yoktur.. ;)

Canın sağolsun Abim ne demek :D Onu da yazacaktım aslında ama mesaj zaten çok uzadı anlaşılmıştır diye kısa kestim :flowers:

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...