İçeriğe Yönlendir

Bir civan Dr. Hikayesi

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Haşmet Güngör

Bir ürolog tatile gitmiş. E, tatilde hoş beşten yerel halktan  arkadaşlıklar ediniliyor,   birinin kolu ağrıyormuş, ne yapacağını dr. sormuş 

dr " sen git bir idrar tahlili yap getir" bakayım demiş .

Adam "ne idrarı benim dirseğim ağrıyor" diye sert çıkmış. Doktor "Ukalalık yapma ne deniyorsa onu yap, idrar tahlili getir" demiş. Adam sinirlenmiş eve gitmiş karısının, kızının, kaynanasının ve kedinin idrarını almış, üstüne kaloriferden şu çekmiş, en son biraz da antifriz ekleyip götürüp vermiş.
2 gün sonra çıkan sonuçları Dr. göstermiş . 
Doktor;

"kedinin bir şeyi yok ,sağlıklı. Kalorifer uzun zaman bakım istemez, kaynanan da kötü derece hastalık başlangıcı var, kızın iyi ama bu genç yaşta ikizlere hamile, karın ise bel soğukluğuna yakalanmış 6 ay önce, o yüzden sana yaklaşmıyor,  sen de tuvalette rahatlıyorsun, yer dar dirseğini çarpıyorsun o yüzden ağrıyor demiş. Adam şokta, dönüp giderken, doktor bağırmış "ha bi de, antifrizin değişmesine zaman var ama radyatörün kapağını değiştir!"

• Beğen 5
  • Mutlu 39
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Haşmet Güngör yazdı:

Bir ürolog tatile gitmiş. E, tatilde hoş beşten yerel halktan  arkadaşlıklar ediniliyor,   birinin kolu ağrıyormuş, ne yapacağını dr. sormuş 

dr " sen git bir idrar tahlili yap getir" bakayım demiş .

Adam "ne idrarı benim dirseğim ağrıyor" diye sert çıkmış. Doktor "Ukalalık yapma ne deniyorsa onu yap, idrar tahlili getir" demiş. Adam sinirlenmiş eve gitmiş karısının, kızının, kaynanasının ve kedinin idrarını almış, üstüne kaloriferden şu çekmiş, en son biraz da antifriz ekleyip götürüp vermiş.
2 gün sonra çıkan sonuçları Dr. göstermiş . 
Doktor;

"kedinin bir şeyi yok ,sağlıklı. Kalorifer uzun zaman bakım istemez, kaynanan da kötü derece hastalık başlangıcı var, kızın iyi ama bu genç yaşta ikizlere hamile, karın ise bel soğukluğuna yakalanmış 6 ay önce, o yüzden sana yaklaşmıyor,  sen de tuvalette rahatlıyorsun, yer dar dirseğini çarpıyorsun o yüzden ağrıyor demiş. Adam şokta, dönüp giderken, doktor bağırmış "ha bi de, antifrizin değişmesine zaman var ama radyatörün kapağını değiştir!"

E abi ürolog neticede. Ne güzel özetlemişsiniz :) 

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ürologlarla atışmayın, kendinizi onlara bırakın. Onlar her şeyi hallederler 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Haşmet abi ömrün uzun olsun emi, sabah sabah beni ve kurumdaki 6 arkadaşa kahkaha attırdın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
Metin Uzunoğlu yazdı:

Sabah sabah iyi güldüm, başlığı okuyunca Dr @Cem Dilmenin yaş günü diye yada @Cem Dilmenizinde @Servet Aydına uğramıştır dedim ama komple ters köşe.

Bizim cıvanımız, daha da iyi. Telefonda görmesi yetiyor. Anında teşhis.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Haşmet Güngör yazdı:

Neyi abi? İdrarı di mi, idrarı. :shok:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Neyi abi? İdrarı di mi, idrarı. :shok:

Makro?

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Antifirizi organik kullanmanın faydaları. Kimyasal olsaydı, tüm tahlilli bozmuş olacaktı.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Haşmet Güngör yazdı:

Eyvallah abim. 

Önder Özcan yazdı:

Neyi abi, idrarı di mi idrarı. :shok:

Abi ne olursa. Artık ELİMİZDE NEVARSA :) 

İlkay Başaran yazdı:

Makro?

İlkay Bey makro mikro artık ne varsa. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Bizim doktor da böyle.  Anlar herşeyden. 

Eyvallah abim. 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...