İçeriğe Yönlendir

Harita Üzerindeki Mesafe Sorunsalı

Öner Kurukuz

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

asosa gidip dondurmaya mı bayıldın yani bayıla bayıla

Sakızlı kahve de güzeldi. Taş mı yiyek 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Avrasya Tüneli, köprülere göre asıl olarak süreyi kısaltıyor, mesafe ikinci planda kalıyor. Mesela Avrasyadan geçip tekrar Maslağa, Levente gideceksen köprülere göre daha uzun bir mesafe kat edersin :D 

Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar

Süre önemliyse trafiğe kalmak istemiyorsanız Avrasya veya 3. Köprü mantıklı. Gerçi belli saatlerde avrasyanın da giriş çıkış kilit oluyor. Bu güzergahta en mantıklı olan avrasyadan geçmek bence. D 100 den gidersiniz. Belli yerlerde biraz trafik olur çekmeceye kadar ama sonrası sakin sakin gidilir. 

Km farkı da doğru yukardan yay çizdiği için sanki daha uzunmuş gibi de 15-20 km farkediyor sadece. Ataşehir'den b.çekmece tüyapa fuara gidip gelirken hep 3ten gidip geliyordum mesafe farkı dediğim gibi. 

Son olarak gidiş saatine göre 2den de geçilir bence. Yola çıkınca naviden bakmak lazım yollara o önemli. 

Erhan Doruk yazdı:

Geçen Ankara dan aksaraya gideceğim, navigasyon niğde otobanına dönmem için elinden geleni yaptı , sonuç olarak km lerce fazla yol yaptım ama hemen hemen aynı sürede vardım. Otoban ücreti de işin kreması oldu. 

Ben memlekete giderken 3 saat kısaltıyor diğer yola göre. Çok faydalı bir yol bence. Ama navigasyonların hükümetle anlaşmalıymış gibi sürekli paralı yollara sokması konusunda haklısınız. :)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Erkan Işık

iphone de google maps da rota olusturmaya çalısyorum ısrarla beni 1 köprüye atıyo ama ben transporterle gidecem  beni kuzey marmarya saçma  yerlere rota veriyor haritarlımda pcde olsuturyorum benım kayıtlı rotayı atıyom am nafile yine kafasına göre veriyor bunun yolu yordamı varmı

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erkan Işık yazdı:

iphone de google maps da rota olusturmaya çalısyorum ısrarla beni 1 köprüye atıyo ama ben transporterle gidecem  beni kuzey marmarya saçma  yerlere rota veriyor haritarlımda pcde olsuturyorum benım kayıtlı rotayı atıyom am nafile yine kafasına göre veriyor bunun yolu yordamı varmı

2.köprüden geçmek istiyorsunuz yani. Fare ile rotayı sürükleyerek siz yön verin. Seçeneklerden para yol vb şeyleri kapatın. Bir de böyle deneyin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...