İçeriğe Yönlendir

24 Mbps 35 Mbps İçin 24 TL Fark Değer mi?

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Mustafa Karahan
İbrahim Arslan yazdı:

Donanım habercilerden öğrendim. Ben de yaptım, faydalandım.

TTNETde olup devam etmek isteyenlere uygun bir çözüm.

Sosyal medyadan DM ile tt desteke ulasıyorsunuz.

"taahhüt sürem dolmak üzere, benzersiz 3 ikna kampanyasından teklif almak istiyorum"

diyorsunuz. 15 dk içinde dönüş yapıp sizi arıyorlar, teklif ettikleri ücretler

24Mbit 129TL

35Mbit 139TL

50Mbit 149TL

100Mbit 179TL

Ben 50 mbit olarak 2 yıl uzattım. Ttnet alo konustukca öde bu ücrete dahil.

Denenebilir 😊 yazayım bakayım nasıl bir dönüş alacağım 

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Mustafa Karaca yazdı:

Turknet fiyat olarak güzel duruyor. Artı olarak müşteri memnuniyeti de fazla sanırım. Turknete geçsen Türk Telekomdan aldığım modemi iade etmek zorundayım değil mi? Bir de Türk Telekom ekstra ücret çıkarır mı? Bir diğer merak ettiğim durum Türknete geçiş ve iptal işlemleri hep telefon aracılığıyla mı oluyor? 

Son olarak alt yapı sahibi Türk Telekomsa Türk net nasıl daha fazla hızı daha ucuza verebiliyor? 

Modemi iade edeceksiniz turknet ücretsiz modem verecek. Telekomu arayıp cayma bedelini öğrenebilirsiniz. Turknet 498tl ye kadar cayma bedelini ödüyor. başvuru internetten gelip daireye kadar fiber hat çekiyorlar kendi alt yapısı sizin bölgede varsa. Sitesinde sizin bina için alabileceğiniz hızı gorebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

@İbrahim Arslan dediğiniz gibi oldu sosyal medyadan mesaj attım dönüş sağladılar sizin dediğiniz fiyatlarla 😊 düşünmek için süre istedim bende.

@Erdoğan Temur Türk Telekom iyi aslında geçişi hiç düşünmedim ama Türknet çok övüldü kafamı karıştırdı 😊 evimde fiber hat var Türknetle birlikte nasıl olur bilemedim. Türknet müşteri hizmetleri varsa arayacağım onlar ne diyecek bakalım. 

Yorum bağlantısı
Celal Aydın
İbrahim Arslan yazdı:

Donanım habercilerden öğrendim. Ben de yaptım, faydalandım.

TTNETde olup devam etmek isteyenlere uygun bir çözüm.

Sosyal medyadan DM ile tt desteke ulasıyorsunuz.

"taahhüt sürem dolmak üzere, benzersiz 3 ikna kampanyasından teklif almak istiyorum"

diyorsunuz. 15 dk içinde dönüş yapıp sizi arıyorlar, teklif ettikleri ücretler

24Mbit 129TL

35Mbit 139TL

50Mbit 149TL

100Mbit 179TL

Ben 50 mbit olarak 2 yıl uzattım. Ttnet alo konustukca öde bu ücrete dahil.

Verdiğiniz bilgi sayesinde 100 Mpbs tarifeyi 174₺’den 2 yıl uzattım İbrahim bey. Çok teşekkür ederim, çok makbule geçti. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar

Çok kişi yani Multi kullanım yoksa "değmez" . 

Mesajınızı okudum dediğiniz şekil bi kullanımda daha düşük hız bile yeterli olur bu nedenle hızı artırıp fark ödemenize gerek yok hocam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

@İbrahim Arslan sayesinde öğrendiğim bilgiyle 35 mbps olarak İnternetimi yeniledim. Teşekkür ediyorum 😊 

24 mbps ile 35 mbps arasında video izleme farkı var daha hızlı yüklüyor. Normal kullanımda bir değişiklik yok gibi. İkna kampanyasında aradaki fark 10 TL olduğu için 35 mbps tercih ettim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Türk nete geçmekten korkmayınız zira altyapı zaten ttnet. Türktelekom fiyatları genellikle diğerlerine göre fazla geliyor. Fakat şöyle bir sıkıntı olabilir. Başka firmaya geçmek için hattını iptal ettiren bir arkadaşıma portlar dolu demişler, arkadaş daha epeydir bekliyor..

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

@Emre Şimşek turknet 169 TL ye tarife sundu, ttnet 144 TL. Ama turknet 100 mbps hız verirken ttnet 35 mbps verdi. Fiyat biraz fazla olduğu için ttneti  tercih ettim. 2 sene sonra nasip bakalım hangisi olursa 😊

Ama ttnetin ikna kampanyası olmasa turknet tercih edilebilirdi

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

35 işinizi görür, biz iş yerinde router sayesinde bu en az 20 kişiyle 35 mbit interneti paylaşıyoruz. İyi bir modem her şeyi değiştiriyor..

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Emre Şimşek yazdı:

35 işinizi görür, biz iş yerinde router sayesinde bu en az 20 kişiyle 35 mbit interneti paylaşıyoruz. İyi bir modem her şeyi değiştiriyor..

Ttnetin kendi modemini kullanıyorum o da fena değildir sanırım 😊. 24 den 35e çıkınca aman aman bi fark olmadı ama video izlerken instagrama bakarken fark ediliyor. Diğer türlü bir fark göremedim 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...