İçeriğe Yönlendir

Lastik Hakkında

Erhan KÜL

Recommended Posts

Erhan KÜL

Herkese merhaba.Geçenlerde ön iki çıkma lastik taktırdım.Uzun yola gidince sağ taraftaki lastikten kanta sürtüyormuş gibi ses geldi ve araba sola çekmeye başladı.Araçtan indim lastikleri kontrol ederken sağ lastiğin diğerlerine göre çok daha fazla ısındığına gördüm.Yol dönüşü lastikçiye giderek aynı şeyleri anlattım ve lastiği hemen değiştirip yeni çıkma taktı.Sebebini sordum lastiği beğenmedim agbi diye kestirip attı.Şimdi bin sağa sola çekmez rot balansa da gerek yok dedi hakkaten de öyle oldu şu an sorun yok.Usta lastiği beğenmedim dedi ama ben sebebini merak ediyorum ne olabilir?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Erhan KÜL yazdı:

Herkese merhaba.Geçenlerde ön iki çıkma lastik taktırdım.Uzun yola gidince sağ taraftaki lastikten kanta sürtüyormuş gibi ses geldi ve araba sola çekmeye başladı.Araçtan indim lastikleri kontrol ederken sağ lastiğin diğerlerine göre çok daha fazla ısındığına gördüm.Yol dönüşü lastikçiye giderek aynı şeyleri anlattım ve lastiği hemen değiştirip yeni çıkma taktı.Sebebini sordum lastiği beğenmedim agbi diye kestirip attı.Şimdi bin sağa sola çekmez rot balansa da gerek yok dedi hakkaten de öyle oldu şu an sorun yok.Usta lastiği beğenmedim dedi ama ben sebebini merak ediyorum ne olabilir?

Patlamış

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Erhan KÜL
Selçuk Keleş yazdı:

Patlamış

Hayır lastikte patlak yoktu.Lastiği çıkardılar depodan çıkma lastik almaya gittiler.O arada ben çıkardıkları lastiği evirdim çevirdim ama hiç bi sıkıntı göremedim.

Çağlar Bayur yazdı:

lastiğin fotosunu görsek?

Lastiğin resmini çekmedim malesef ama çıkardıklarında inceledim hiçbir sorun yoktu

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Lastiğin ölçüsünün vs doğru olduğunu varsayıyorum, lastik tam otumamıştır ve bir yerden sürtme yapmıştır. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...