İçeriğe Yönlendir

LED Uzun Far

Kenan Demir

Recommended Posts

Kenan Demir

Merhabalar.Gecenlerde LED far taktiratim dedim.Sari normal ampul yerine LED far taktırdım.Beyaz olduğundan kısalar önümü fazla göstermedi  Sarılara göre.Bir de uzun beyaz ledler sadece sellektor amaçlı kullaniyorum. Normal sarı ampullere geri mi dönmeliyim sizce. Sadece görünüş olarak güzel gorunuyor. işlev sıfır.

Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Benim kısalarda beyaz bende hiç memnun değilim ilk fırsatta sarıya dönmeyi düşünüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Led ampul, hele de merceksiz farda malesef yeterince aydınlatmıyor. Performans ampulu öneririm ben size, halojen olacak. Osram nightbreaker yada lazer modeli memnun edecektir sizi. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

bende hem kısalarda hem uzunlarda led var çok da memnunum ama benim araçda mercekli far var , sadece yağmurlu havalarda sarı ampule göre daha az gösteriyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Kenan Demir yazdı:

Merhabalar.Gecenlerde LED far taktiratim dedim.Sari normal ampul yerine LED far taktırdım.Beyaz olduğundan kısalar önümü fazla göstermedi  Sarılara göre.Bir de uzun beyaz ledler sadece sellektor amaçlı kullaniyorum. Normal sarı ampullere geri mi dönmeliyim sizce. Sadece görünüş olarak güzel gorunuyor. işlev sıfır.

Uzun farlarınız ayrı ise, onlar LED'te kalabilir ama kısalar mutlaka halojene geri dönmeli derim.

İşlev olayını ülkenin geri kalanına da anlatabilsek keşke :(

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Kısalarda LED var ve gayet işlevsel, röntgen çekiyor, geçici körlük veriyor bendekiler :crazy:

Kısalarda mercek yoksa LED'e karşıyım ben. Çok aşağıya baktırmama rağmen saçılımdan dolayı karşıdakileri bazen rahatsız edebiliyor. Ama uzunlarda şart :bambam:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Demir
Mehmet Ozyurek yazdı:

Focusa mı taktınız.. focus kaç model. 

Focus Mehmet Bey.2003

Mert Gülkokan yazdı:

şimdi led var led var hangi led taktınız

csp mi cob led mi bir dünya marka model var

bende düz çanağa h7 csp led taktım çok memnunum aydınlatmasından dünyam aydınlandı resmen

Mert Gülkokan yazdı:

şimdi led var led var hangi led taktınız

csp mi cob led mi bir dünya marka model var

bende düz çanağa h7 csp led taktım çok memnunum aydınlatmasından dünyam aydınlandı resmen

Csp olabilir.

Murat Sürmeli yazdı:

Kısalarda LED var ve gayet işlevsel, röntgen çekiyor, geçici körlük veriyor bendekiler :crazy:

Kısalarda mercek yoksa LED'e karşıyım ben. Çok aşağıya baktırmama rağmen saçılımdan dolayı karşıdakileri bazen rahatsız edebiliyor. Ama uzunlarda şart :bambam:

Kisalarda yukarı bakıyor Murat Bey.Tabelalar aşırı derece de parlıyor😂

Yorum bağlantısı
Kenan Demir
Sani Gerşon yazdı:

Uzun farlarınız ayrı ise, onlar LED'te kalabilir ama kısalar mutlaka halojene geri dönmeli derim.

İşlev olayını ülkenin geri kalanına da anlatabilsek keşke :(

Uzun farlar LED sani Bey.Ama hiçte o kadar uzun değil yani söylediğim gibi sellektor amaçlı kullanıyorum.😐

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Önce düzgün bir far ayarı yaptırın. Yada elinizden geliyorsa kendiniz yapın. 

Ampulün yerine tam oturduğundan emin olun. 

Taktığınız led hangisi, örneğini de bi görelim. 

Çok güzel led ampuller var ancak maalesef çok pahalılar. 

Her şey rağmen memnun değilseniz performanslı halojen mutlu edecektir. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Kenan Demir yazdı:

Uzun farlar LED sani Bey.Ama hiçte o kadar uzun değil yani söylediğim gibi sellektor amaçlı kullanıyorum.😐

Bu durumda far ayarına bi bakmak lazım. Belki de oturmadı ampuller. Bir de diğer arkadaşlarımızın da dediği gibi, ne ampul taktınız, bi örnek görelim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Kenan Demir yazdı:

normal led ampül ile uzun farda aydınlatma alınmaz, tornado şimşek fırtınalı selektör hariç

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

İyi far ayarlı, mercekli farda bile en iyi led, halojenden az aydınlatır. Led pişmanlıktır ve cebe zarardır. Hele uzunlarda hiç aydınlatma olmaz. Karşıdakinin gözünü alır en fazla

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bu led sevdası da işte böyle azala azala bitecek :) 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İyi far ayarlı, mercekli farda bile en iyi led, halojenden az aydınlatır. Led pişmanlıktır ve cebe zarardır. Hele uzunlarda hiç aydınlatma olmaz. Karşıdakinin gözünü alır en fazla

Yapma ya 🍆 kesenin ağzını aç bakalım neler var. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

kesenin ağzını aç bakalım neler var. 

rBVaI1gzlXSAdSZ0AAImnDD3NcU222.jpg

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

rBVaI1gzlXSAdSZ0AAImnDD3NcU222.jpg

İlk bakışta bunu subwoofer olarak gören tek kişi ben değilim herhalde dimi ? 

Doğru söyleyin, yalniz degilim dimi... Ona göre psikologa gidicem bak...

Boş cüzdan olduğunu anlamam zaman aldı... 

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Mercekli değil ise kısalara led takmayın kardeşlerim. Ben gözümü alan tüm ledli araçlara uzunları çakıyorum sonra kapat diye selektör yapıyorlar. Kusura bakmasınlar sorumsuzluğun bedelini ödeyecekler :D 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Erkut Uysal yazdı:

İlk bakışta bunu subwoofer olarak gören tek kişi ben değilim herhalde dimi ? 

Doğru söyleyin, yalniz degilim dimi... Ona göre psikologa gidicem bak...

Boş cüzdan olduğunu anlamam zaman aldı... 

kesesi boş olanlar boş kese, kesesi dolu olup arabaya ne taktırsam diye düşünen ve bu esnada subwoofer ilanlarına bakanlar sub olarak görüyor bu iletiyi. Gayet normal, psikologluk bi durum yok. Ben keseyi

bile zor gördüm.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Olsun, az yakıyor, ısınmıyor, enerji kaybı yok  :)

Servet Aydın yazdı:

Yapma ya 🍆 kesenin ağzını aç bakalım neler var. 

Kesenin hepsini kasko ve mtv'ye boşaltıyor :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Olsun, az yakıyor, ısınmıyor, enerji kaybı yok  :)

Kesenin hepsini kasko ve mtv'ye boşaltıyor :)

ne hortumu, kanalizasyon borusu bağladınız 😁

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mehmet Ozyurek yazdı:

Kesenin hepsini kasko ve mtv'ye boşaltıyor :)

Sende hiç acımadan 🍆🍆🍆

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Sende hiç acımadan 🍆🍆🍆

yaptığım benzin tasarrufunu kıskanıyor 😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...