İçeriğe Yönlendir

İlk Gaza Basmada Stop Eder Gibi Yapması

Ersen şahin

Recommended Posts

Ersen şahin

Araca ilk gaza bastığımda tepkiyi geç veriyor kaputu açıp gaza elimle gaz verdiğimde  bi fıslama sesi geliyor ve motor stop edecekmiş gibi yapıp sonradan gaz yiyor videoya çektim fakat yükleyemedim  acaba neden yapar bunu

Arabanın sıcak soğuk olması benzinde yada LPG'de olması farketmiyor

Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Çağlar bey Fıs sesi gaz kelebeğinin oradan geliyor nereyi kontrol etmem gerekiyor yada motorun arka tarafına doğru geliyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kelebek en dar yer sesin ordan gelmesi doğal yani o birşey ifade etmiyor. herhangi bir vakum hortumunda kaçak olabilir ilk bunu elemeli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran

aynı problem benim araçtada var, mareada. tüm tesisat, boğaz kelebeği, ateşleme sistemi elden geçti sorun devam edince geriye beyin kaldı, farklı bir aracın beynini taktık ve gördük ki beyin ile rolanti motoru arasında iletişim yokmuş, ondan yapıyo ilk gaz yememe olayını. bilginiz olsun, bu ihtimali de gözden geçirin

Yorum bağlantısı
Ersen şahin
Mehmet Zincirkıran yazdı:

aynı problem benim araçtada var, mareada. tüm tesisat, boğaz kelebeği, ateşleme sistemi elden geçti sorun devam edince geriye beyin kaldı, farklı bir aracın beynini taktık ve gördük ki beyin ile rolanti motoru arasında iletişim yokmuş, ondan yapıyo ilk gaz yememe olayını. bilginiz olsun, bu ihtimali de gözden geçirin

Peki sizin aracı çözdünüzmü yani sıkıntı giderildimi

Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran

@Ersen şahinilk fırsatta yaptıracam hocam, beyin lehimleri tazeleniyo. diğer beynin tepki verdiğini gözümle gördüğüm ve de kalan tüm aksam elden geçtiği için sadece müsait zamanı bekliyorum hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...