İçeriğe Yönlendir

Toyota Proace City

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal

Öncelikle selamlar arkadaşlar. İş yerimize yeni bir araç almaya karar verdik. Kullanmış olduğumuz 1.5 courier aracımız var. Kendisi küçük geldiği için araç arayışına başladık hangar gibi bir bagajı olduğu için toyota proace city gibi bir düşüncemiz var, courier yakıt tüketim konusunda harika ama daha önce toyota ticari kullanmadık. nasıldır bilmiyoruz. Parça dayanıklılık konusu yakıt konusu, kronik sorunları  vs . Bu araç hakkında düşünceleriniz nelerdir. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Peugeot olanıyla aynı olması lazım. Ortak üretim diye hatırlıyorum psa türevi ile.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Toyota , pejo , citroen , opel ve yakinda fiat doblo. Hepsi ispanyadan pejo psa fabrikasından çıkıyor. Parça pejo için ne ise Toyota icinde o. 

Toyota avantaji ise 10 yıl garanti, hizli ve nispeten daha uygun servis maliyeti , daha yaygin ulaşılabilir servis hizmeti. Gerisi aynı. Proace giriş paketi dışında hepsi 130 bg ve 8 ileri denso uretimi tam otomatik sanziman.  Giris pakette manuel olan 100 bg. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
Murat Azalma yazdı:

Toyota , pejo , citroen , opel ve yakinda fiat doblo. Hepsi ispanyadan pejo psa fabrikasından çıkıyor. Parça pejo için ne ise Toyota icinde o. 

Toyota avantaji ise 10 yıl garanti, hizli ve nispeten daha uygun servis maliyeti , daha yaygin ulaşılabilir servis hizmeti. Gerisi aynı. Proace giriş paketi dışında hepsi 130 bg ve 8 ileri denso uretimi tam otomatik sanziman.  Giris pakette manuel olan 100 bg. 

Başkanım peki motor ünitesi psa yapımımı?

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
(düzenlendi)
Murat Kırçal yazdı:

Başkanım peki motor ünitesi psa yapımımı?

Araç komple pejo. Motor ortak olsa da pejo yapımı. 120 yada 130 bg sunanlar var. Toyota 130 bg sunuyor. Aracın tek japon olan yeri şanzımanı ve logosu :)

tarihinde Murat Azalma tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

toyoya nın ticari üretimi yok zaten, fransız ürertimidri civatasına kadar. ben çok beğenirim, berlingo xtr paket mesela çok şık

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Doblo da gelecek yakında. Bunların arasında görünüş ve fiyat olarak biz berlingo seçmiştik. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Murat Sahın yazdı:

Peugeot olanıyla aynı olması lazım. Ortak üretim diye hatırlıyorum psa türevi ile.

pejo citroen toyota opel ve yeni doblo neredeyse tamamen aynı. ön panjur far stop değişik. bir tek pejonun gösterge paneli yerleşimi daha doğru. hepsi olur yani.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Doblo da gelecek yakında. Bunların arasında görünüş ve fiyat olarak biz berlingo seçmiştik. 

benim 1 seneden fazla bindiğim araba, artık firmada 65 bin km ye geldi.  99.500 tl ye almıştık. dizeli 125 bin tl idi. otomatik dizeli 15 bin tl idi. şimi 800 bin tl olmuş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Doğan Arşiray yazdı:

şimi 800 bin tl olmuş...

bedava . seneye 1.6 milyon olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...