İçeriğe Yönlendir

General Mobile GM22?

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Alptuğ Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

https://paylaskazan.n11.com/n11mgm-3QLAW3IZTJ

ZTE vita v30

zte markasını turkcell telefonlarıdan bilirsiniz belki. kalitesi gayet iyiymiş bu modelin.

https://technave.com/gadget/ZTE-Blade-V40-Vita-Review--A-budget-phone-with-an-attractive-design-31645.html

Evet duydum Zte’yi ama bu modeli satan bir yer bulamadim. Araştırayım 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

Yok satıyor son bi tane buldum İzmit'te aldım pro

tarihinde Mustafa Tüfekçi tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Xiaomi A2 lite (redmi 6 pro) kullanıyorum 4 yıl oldu. 
Ekranı kırılmıştı, bir serviste uyduruk bir ekran takıldı daha 2 ay geçmeden kenarından çatladı. Adam gibi ekran taktırabilsem kullanmaya devam ederim. Android 10 sonrasını almadı açıkçası umurumda da değil, bataryası hala 1 günden fazla gidiyor.

Ekranı için yetkili servisi "bizde yok getirtemeyiz" dediler, ürünün arkasında değiller. Servisi başka firmada, showroom'u başka firmada herkes kafasına göre takılıyor. Hatta showroom'un birisinde telefonların maketleri var kendisi yok. :) 

Bir süredir bakınıyorum, kamerası iyi olanın bataryası iyi değil, bataryası iyi olanın da kamerası :) 

Samsung modelleri çok fazla kafa karıştırıyor. Sevmiyorum da zaten.
Oppo'nun 8'i gelmedi. 7 nasıldır bakmadım.
iPhone her şeyiyle iyi bir denge tutturmuş ama çok çok pahalı. ios sevemiyorum.
Xiaomi fiyatlarında bir anormallik var, 12 11 10 Lite nerdeyse aynı fiyatlara satılıyor. 12 lite'a biraz niyetlendim.

Arada @Sani Gerşon'a sarıyorum o da delirir yakında :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Oppo 7 yaramaz. Olmamis. İnceledim. Acaip bir mikroskop kamerasi var hicbirseyi cekemiyor. Oppo reno 8 lazim bize.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Selçuk Keleş yazdı:

Xiaomi A2 lite (redmi 6 pro) kullanıyorum 4 yıl oldu. 
Ekranı kırılmıştı, bir serviste uyduruk bir ekran takıldı daha 2 ay geçmeden kenarından çatladı. Adam gibi ekran taktırabilsem kullanmaya devam ederim. Android 10 sonrasını almadı açıkçası umurumda da değil, bataryası hala 1 günden fazla gidiyor.

Ekranı için yetkili servisi "bizde yok getirtemeyiz" dediler, ürünün arkasında değiller. Servisi başka firmada, showroom'u başka firmada herkes kafasına göre takılıyor. Hatta showroom'un birisinde telefonların maketleri var kendisi yok. :) 

Bir süredir bakınıyorum, kamerası iyi olanın bataryası iyi değil, bataryası iyi olanın da kamerası :) 

Samsung modelleri çok fazla kafa karıştırıyor. Sevmiyorum da zaten.
Oppo'nun 8'i gelmedi. 7 nasıldır bakmadım.
iPhone her şeyiyle iyi bir denge tutturmuş ama çok çok pahalı. ios sevemiyorum.
Xiaomi fiyatlarında bir anormallik var, 12 11 10 Lite nerdeyse aynı fiyatlara satılıyor. 12 lite'a biraz niyetlendim.

Arada @Sani Gerşon'a sarıyorum o da delirir yakında :) 

Honor 70 muthis bir kamera ile ayni para hepsiburada da.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...