İçeriğe Yönlendir

Kalorifere Dışarıdan Gelen Eksoz Kokusunu Kesmek

Alpay Köse

Recommended Posts

Alpay Köse

Iyı günler arkadaşlar. 2012 c max benzinli aracim var. Dışarıdan gelen havayı kesen ve aracın içindeki havayı sirkülasyon yapmayı sağlayan kanatlar çalışmıyor. Takılımı kaldı yoksa motorunu bozuldu bilmiyorum. Aracın içerisindeki düğme ışığı yanıyor. Ama kapama sesi yok. Dolayısıyla şehir içinde kalorifer açıkken eksoz kokusunu içeri alıyor. Forumlarda pek birşey bulamadım. Ön konsul sökmeden kontrol ve halletme şansım varmı. Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Vites kolunun sağı - torpido kapağının solunda kalan plastik kaplamayı sökün. Kalorifer peteği, hortumlar ve yön değiştiricilere ulaşabilirsiniz. Gerisi ustalık ve el becerisi. Şimdiden kolay gelsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Köse
Tufan Caliskan yazdı:

Vites kolunun sağı - torpido kapağının solunda kalan plastik kaplamayı sökün. Kalorifer peteği, hortumlar ve yön değiştiricilere ulaşabilirsiniz. Gerisi ustalık ve el becerisi. Şimdiden kolay gelsin.

Daha önce kalorifer peteği degişimi için sökmüstüm orayı. Yönlendiriciye dikkat etmemiştim. O zaman müsait bir zamanda sökerim. Bilgi için teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Alpay Köse

Arkadaşlar hafta sonu yan tarafı söktüm. O kısımdan ulasamadım. Şöför tarafında klape motoru var zannedersem o arızalı. Düğmeyi açtığımda tepki vermiyor. Sigorta panelinde ayrı bir sigortası varmıdır.bakmam gereken...  Yok ise parça siparişi vereceğim IMG_20230101_142926.jpg.f04b228e0b2ccb46980e2c15a9e994db.jpg

IMG_20230101_152130.jpg

Screenshot_20230101-141303.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...