İçeriğe Yönlendir

İstanbul da Usta Yardımı

İbrahim Aslıoğlu

Recommended Posts

İbrahim Aslıoğlu

Arkadaşlar Merhaba. Akşam saat 21 gibi İstanbul a geldim. Ankara dan beri frene bastıkça acayip sesler geliyor. Bayrampaşa dayım yakınlarda gideceğim sanayi ya da usta tavsiyesi istiyorum. yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Sani bey maslak 31 km gösteriyor. yakınlarda yok mu. Nişanımız falan zaman sıkıntımız var

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

İkitelli organizeye de gidebilirsiniz ancak Ford ustası şahsen tanımıyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
İbrahim Aslıoğlu yazdı:

gidiyorum sani bey

Telefon ettiniz mi? Telefon etmedin sakın gitmeyin. BAzen dükkanda olmayabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Kağıthane gültepe de var , özel ford servis giderim derseniz telefon veririm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

İbrahim bey ordamisiniz? Sanayide yabanci oldugunuzu belli etmeyin kolunuzu almasinlar 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu
(düzenlendi)

Arkadaşlar teşekkür ediyorum. İlginiz ve yardımlarınız için.diskler bitmiş metal metale sürtüyor,amartisörlerde patlamış .iki ön fren diski (delpi)ve iki arka amortisör(maysan) değişti 2790 lira ödedim Topkapı sanayinde.

tarihinde İbrahim Aslıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
İbrahim Aslıoğlu yazdı:

Arkadaşlar teşekkür ediyorum. İlginiz ve yardımlarınız için.diskler bitmiş metal metale sürtüyor,amartisörlerde patlamış .iki ön fren diski (delpi)ve iki arka amortisör(maysan) değişti 2790 lira ödedim Topkapı sanayinde.

Osman usta yardımcı olamadı mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Osman usta yardımcı olamadı mı? Sani bey şehri tanımak önemli,oraya gidiyorum diye çıktım,nişanımız nedeniyle zaman kısıtlı olduğundan en yakın yere gittim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu
Bahadır Taşpolat yazdı:

geçmiş olsun bununla, topkapıda kim baktı araca 

Aytuğ otooto baktı Bahadır bey

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...