İçeriğe Yönlendir

Jant ve Lastik Ebatı

Erol Özmen
Çözüme git Çağlar Bayur tarafından,

Recommended Posts

Erol Özmen
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba benim aracımda 195 65 R15 falken marka jant vardı bn bunu 205 55 R16 lassa yaptım ciddi derecede konfor gitti yanak inceldiği için ama bu kadar olmamalı Lassa sert diyorlar lastikden mi aceba tekrar 15 e mi dönsem yoksa yumuşak lastik mi alsam

tarihinde Erol Özmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

tekrar dönüş yapınca maddi anlamda zorlmayacaksa evet daha konfor artar yada 205/55 R16'da Riken road performance serisi gibi yumuşak bir lastik işinizi görür ben sert bir suvda yumuşak hamurlu bu markayı kullandım rahat ettim, birde şu var lastikçinin yumuşak dediğine güvenmeyin hiç birinin bişeyden çaktığı yok, ellerindekini verme derdinde siz elinize alıp lastiği mıncıklayın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Özmen

Aldığım jant orjinal,riken duymadım hiç hankok almayı düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Erol Özmen yazdı:

Aldığım jant orjinal,riken duymadım hiç hankok almayı düşünüyorum

dediğm lastik şu ... çok üst düzey bir lastik denilemez ama yumuşak bir lastik... https://www.pttavm.com/riken-205-55-r16-91v-road-performance-avrupa-2021-uretimi-p-107717580?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.13.8

Hankok yada vs lastiği mıncıklayın yanak kısmına bakarak az çok anlarsınız yumuşaklığını... Kumho markanın bazı serileri içinde yumuşak derler...

Yorum bağlantısı
Erol Özmen
(düzenlendi)

Ford cornet kara jant buldum 5*108 ,6 mm orjinal ölçü 2binlira fiyat istiyorlar kendi jantı mı yazlık kışlık lastikleri vercem bir çift yazlık lastik ve kara jant alcam ne kadar mantıklı bilmiyorum fiyat olarak cebimden para çıkmayacak eksiğim olarak bir çift lastiğim eksik olacak

tarihinde Erol Özmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erol Özmen
Çağlar Bayur yazdı:

hava basıncı kaç şu anda?lastikelrde

35

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

15 16 jant değişiminde abartı bir konfor kaybı olmaz aslında. 32 33 yeterli o ebata.

Yorum bağlantısı
Erol Özmen

Tm hocam 32 yapcam bu arada Lassa lastik sert diyorlar yumuşak bir lastik öneri var mı hankook düşünüyorum da

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Erol Özmen yazdı:

Tm hocam 32 yapcam bu arada Lassa lastik sert diyorlar yumuşak bir lastik öneri var mı hankook düşünüyorum da

Lassa ile Hankook arasında çok bir fark yok aslında. Lastikler sıfır mı alındı, hayır ise kaç yıllık?

Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Yumuşak lastik deyince aklıma ilk michelin gelir.

Takmadan önce elimle yanak kısmını test ettiğimde, diğerleriyle çok fark var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...