İçeriğe Yönlendir

2021 Polo Yağ Bakımı

AhmetSaglam

Recommended Posts

AhmetSaglam

Yağ bakımı için güvenli liman olarak servisi aradım 5000 TL fiyat çektiler. Bursada öneriniz var mıdır?

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Evren Erakçora yazdı:

Abartmışlar iyice bu nedir

Sizin Balıkesir’de yıllık bakım yaptırdığınız fiyatları Ankara’da hiçbir yetkili servisten alamıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berke Kaya

En orjinalinden 4 filtre(hava-yağ-polen-yakıt)+Cleanpexten alınmış Mobil yağ+İşçilik(max 200), totalde 2000 tl yi geçmez, dışarıda yaptırın

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Garantisi devam ediyorsa en uygun yetkili servis araştırın derim.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

üretici garantisini bozmayan için bosch'un servisleri var, 5'e değil de 2'ye, 3'e çıkar herhalde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Umut Taşlı yazdı:

üretici garantisini bozmayan için bosch'un servisleri var, 5'e değil de 2'ye, 3'e çıkar herhalde. 

Geçenlerde arabam için Bosch servisten fiyat istedim. Periyodik bakım + şanzıman yağı değişimine yetkili servisten %40 daha fazla fiyat çektiler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

İstanbul yolu üzeri Özdilekten yağınızı alırsanız ustası var ücretsiz olarak yağ polen ve hava filtrenizi değiştirebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. Filtrelerinizide orjinal mann filtre olarak yetkili bayi mercanlardan alıyoruz. Standart bakım size 1500 tl civarına gelir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Umut Taşlı yazdı:

Ülkemizde güzel bir aldatmaca. Evet, kanun gereği bozulmuyor. Ama bir sorun yaşarsanız bunu ispatlayana kadar arabayı değiştirmiş olursunuz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
AhmetSaglam yazdı:

Yağ bakımı için güvenli liman olarak servisi aradım 5000 TL fiyat çektiler. Bursada öneriniz var mıdır?

Sadece yağ değişimi ve filtreler için o fiyatı verenin yatacak yeri yok , maksimum enfaz 2500 TL olur oda herşeyi ondan olacak şekilde

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Sani Gerşon yazdı:

Ülkemizde güzel bir aldatmaca. Evet, kanun gereği bozulmuyor. Ama bir sorun yaşarsanız bunu ispatlayana kadar arabayı değiştirmiş olursunuz.

yağ bakımının neyini ispatlayacağız? 

Deniz Kom yazdı:

Geçenlerde arabam için Bosch servisten fiyat istedim. Periyodik bakım + şanzıman yağı değişimine yetkili servisten %40 daha fazla fiyat çektiler. 

bayağı tok servise denk gelmişsiniz demek ki, gelmeyin diyememişler

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Umut Taşlı yazdı:

yağ bakımının neyini ispatlayacağız? 

Deniz Kom yazdı:

Diyelim ki filtre patladı, motor yediniz. Servis garantiden yapacak mı sizce?

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Sani Gerşon yazdı:

Diyelim ki filtre patladı, motor yediniz. Servis garantiden yapacak mı sizce?

bosch filtre de patlayacaksa kapatıp gidelim abi. onu geçtim, yetkili servis bakımlı aracın filtresi patlasa da bir kılçık bulurlar illaki. iş o noktalara varırsa her şekilde mağdur ederler son tüketiciyi, önleyici olması gereken gücün kendine hayrı yok şu an.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

patladığı haliyle servise çekeceğiz, bosch filtre çıkınca onaylı ve orjinal bosch filtreyse servis garantiden yapacak,ayrıca bosch a da dava açabilirsiniz, kıvırıacaklarmı evet, dava sonucu nemi olacak, siz kazanacaksın.

burada öenmli olan parçanın marka onaylı olması ve parçanında üstünde yazan markanın orjinal ürünü olması, gerisi bizim mahkemelere bakar, bu durumda zaman alır ama sonuç bir numara dönmezse lehinize olur diyeceğim ama halimiz ortada, garanti bitince kendiniz halledin bari...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Umut Taşlı yazdı:

bunun geçerli olması için kullanılan malzemenin oem ürünü olması lazım ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

patladığı haliyle servise çekeceğiz, bosch filtre çıkınca onaylı ve orjinal bosch filtreyse servis garantiden yapacak,ayrıca bosch a da dava açabilirsiniz, kıvırıacaklarmı evet, dava sonucu nemi olacak, siz kazanacaksın.

burada öenmli olan parçanın marka onaylı olması ve parçanında üstünde yazan markanın orjinal ürünü olması, gerisi bizim mahkemelere bakar, bu durumda zaman alır ama sonuç bir numara dönmezse lehinize olur diyeceğim ama halimiz ortada, garanti bitince kendiniz halledin bari...

sanki yetkilide olsa kıvırmayacaklar...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Doğan Arşiray yazdı:

sanki yetkilide olsa kıvırmayacaklar...

aynen öyle...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...