İçeriğe Yönlendir

Elektrik Sorunu

Tahsin.Baygus

Recommended Posts

Tahsin.Baygus

S a arkadaşlar gecenlerde yazdım ama galiba kimseler görmedi ben başkanıma burdan sesleniyorum başkanım bu konuda yardımınıza ihtiyacım var benim 2007 A6 var yeni aldım bunun kalorifer araç durunca soğuk üflüyor ve yolda sıcak oluyor,sonra gündüz farlaı yanmıyor ampüller sağlam baktım denedim arka plaka aydınlatmalarda yanmıyor nasıl bir yol izlesem acaba yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Audi denmiş A6 denmiş @Selim Bilgin bir el atar şimdi.

Bende naçizane fikirlerimi yazayım 

Aracınız hayırlı olsun öncelikle termostat ile ilgili bir araştırma yapın araç durunca harahet göstergesi ne durumda onu bir kontrol edin.

Yanmayan farla için sigortalar kontrol edildi mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Durunca araç ısınmıyorsa, su devirdaim etmiyor demektir. Devirdaiminizi mutlaka kontrol ettirin.

Su seviyenizi kontrol ettiğinizi varsayıyorum bu arada.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Su seviyesi, termostat, devirdaim vs. hepsi şüpheli ama bu kasalarda kalorifer musluğu arıza yapar genelde, onun semptomu farklı ama kontrolde fayda var.

Gündüz farları MMI ekrandan açılıp kapanabiliyor, Daylight Running Lights ya da DRL diye geçer. Ama plaka lambalarının yanmaması normal değil.

Bu arabalarda aşırı kontrol var beyinde, orijinal cihazla arıza kodu taratırsanız iki sorunun da kaynağını bulursunuz muhtemelen.

Rastgele bir yerde elletmeyin, mutlaka bilen bir servis olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...