İçeriğe Yönlendir

Honda HR-V'ye Angel + Xenon

Can Ekin

Recommended Posts

Can Ekin

Arkadaşlar HR-V ye 5 yada 3 serisinin farlarını komple uygulayabilirmiyiz?

ve 3 ve 5 serisinde alıcağımız farların soketleri hangi xenon için uygundur?genelde orjinal D2S yada D2R den hangisidir?halojen kullanılıyormudur projektörde ? demek isteidğim çıkma xenon mu alcaz yoksa h7 yada h1 dönüşüm kitimi??

ama hepsindn önemlisi hr-v farlarına sizce yapılabilirmi böyle bi değişiklik..

Yorum bağlantısı
Cem Temizsoylu

BMW bi-xenon mu uygulamak istiyorsunuz? Oldukça zor bir işlem. BMW bi-xenon merceğin kullandığı ampül D2S tir.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Sadece kısa far projektörünü takmak istiyorsan olur neden olmasın. Reflektörü keser projektörü sabitlersin.

Ama komple farın içini değiştirmek oldukça zor olabilir.

post-5-1143992777_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Can Ekin

kısaca kısalara bmw projektörü we angel i tabiki bütünlük olsun diye uzunlarında etrafına angel onun içinde orjinal kalsın diye gene projektörü aldığımız farın angel lı farını(içteki uzununu yani) takalım diorum...

hmm olur diosanız bi araştırayım çıkmaları ben..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aydan Aykac

HR-V'nin kısa farlarıda uzunlarıda H1 yani bir H1 ampule uygun xenon çevrim kiti işini çözecektir. Ayrıca HR-V'nin ampullerinin sökülüp takmasıda çok kolaydır. Ben uzun süre H1 trifa xenon blue+%30 kullanmıştım. Çok memnundum.. Arac yüksek oldugundan aydınlatması güzel olmuştu.

Yorum bağlantısı
Guest muratde

bende h1 olmak üzere sıfır xenon kiti mevcut.500 ytl ye verebilirim.isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir.05336174616

bu arada foruma yeni üye oldum herkese merhabalar.daha yeni bakıyorum konulara.daha sonra sürekli online olmaya çalışırım.saygılar murat değirmenci... :unknw::)

Yorum bağlantısı
Guest serhatsenyurt

Bence sadece projektörü sabitleyip Angellarla ugrasmamak.Çünkü sağlam BMW angelı bulmak zor iş.Yine de sen bilirsin tabi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...