İçeriğe Yönlendir

Peugeot 406 - Hella halojen projektör + H7 4100K Xenon kit

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Selçuk Keleş
abi niye bozdun sen güzelim valeolarını yaww ne güzeldi tipide degişmiş içi siyahken daha

şekildi şimdi cok yapmacık duruyo :moil: ama hella da güzelmiş haydin kolay gelsinn....

O araba benim değil, Xenophobic'in arabası. Yani sitede 2 ayrı mavi 406 var.

:coffee: Söküp takmaktan imanım gevredi be :wacko: sol tarafı düzelttim ve silikonlayıp yapıştırdım. Sağ taraf ta bence iyi onu da kapatmak lazım. Sağ sol falan biraz düzenleme gerekiyor, o da kullandıkça ayarlanır. Yeni resimler çektikçe sitedeki sayfayı güncelliyorum.

Yorum bağlantısı
Guest numbcore

arkadaşlar bende de 99 model 406 peugeot var fakat araç makyajsız model. Far camları ise buzlu görünümlü. Xenon uygulamalarına pek iyi cevap vermeyeceğini ve ışığı düzensiz şekilde dağıtacağını öğrendim. Sizlerinden bilgilerinden faydalanmak isterim.

Yorum bağlantısı
Volkan Karaosmanoğlu
Şu anda H7 kit kullanmıyorsan bunlardan alman pek mantıklı değil. Xenonun yoksa ve mercek takmak istiyorsan direkt çıkma Valeo mercek falan satın al bence.

şu anda mevcut h7 6000 K xenonum var...dolayisyla mercek istiyorum...bunlari nereden ve ne kadara temin edebilirm

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
şu anda mevcut h7 6000 K xenonum var...dolayisyla mercek istiyorum...bunlari nereden ve ne kadara temin edebilirm

http://www.tmtuning.com'dan 215 euroya almıştım. Shipping dahil. Benimki gümrüğe takılmadı ama takılma riski her zaman vardır.

arkadaşlar bende de 99 model 406 peugeot var fakat araç makyajsız model. Far camları ise buzlu görünümlü. Xenon uygulamalarına pek iyi cevap vermeyeceğini ve ışığı düzensiz şekilde dağıtacağını öğrendim. Sizlerinden bilgilerinden faydalanmak isterim.

Trafiği rahatsız eden düzensiz bir ışık dağılımı oluşacaktır. Denemeden bişey söylemek zor, farların parabolic çünkü.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...