İçeriğe Yönlendir

Led'li Honda Logo Yapımı

İsmail Fidan

Recommended Posts

İsmail Fidan

arkadaşlar ebayda varmış bu ürün.47Euro satış fiyatıymış.Benim çok hoşuma gitti, yazada girdik, boş adamız uğraşıp yapmaya çalışcam.yanlız sizden 1-2 fikir almak istiyorum.

Bende orjinal H logosu var.Onun altına bişeyler koyup parkları yaktıgımda alt tabanın renginin kırmızıdan, mesela mavi ye dönüşmesini istiyorum.kafamdaki sorular şunlar;

1-H logosunun altına önce sert plakstik gibi, ışıgı geçiren, ayrıca kırmızıya boyadıgımdada ışıgı geçirebilecek ne gibi birşey koymalıyım?ve daha sonra o sert plastigin alt tabanına nasıl bir led koymalıyımki bu ışık düzgün yayılsın?

adamların yaptıgı;

(bunlar H ninde zeminini degiştirmişler ama o işe giremem zor olur once bunu bi yapalm:)

Resimler;

Gündüz;

40245574pw3.jpg

gece parkları yakınca;

67380867ps3.jpg

38321271lm4.jpg

Yorum bağlantısı
İsmail Fidan

arkadaşlar aradığm şey bu galiba.indiglo diye geçiyor.göstergelerde falan kullanılıyor.bundan bulmam lazım.

corsa_b_obr_03.jpg

corsa_b_obr_01.jpg

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Cihan Toparlak1679652590
arkadaşlar aradığm şey bu galiba.indiglo diye geçiyor.göstergelerde falan kullanılıyor.bundan bulmam lazım.

corsa_b_obr_03.jpg

corsa_b_obr_01.jpg

aradığınız şeyler electrolüminiscent kağıt tır ve güç devrelerinin kullanımasıyla yanan kağıt türleridir.

türkiyede sadece bir yerde satılıyor bildiğim kadarı ile ancak hazır indigo denen şekilde hazır kadaran yapılar üretilecek satılması çok

sitelerde bulabilirsiniz.

diğer türlü logo yapmak için yanan şekilde yurt dışından aramanız lazım. bir kaç site var hazır araba logosu satan

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...