İçeriğe Yönlendir

Ford Mustang - Osram Led'li stop ve 7 renkli iç aydınlatma

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Ford Mustang 2010 modeli Osram'ın Joule Led'leriyle donatılmış. Stop ve sinyal lambalarında kullanılan Joule Led sistemi daha az tükettiği güç sayesinde bir yılda 15 lt. yakıt tasarrufu sağlayabiliyor. Göstergeler ve iç aydınlatmada da kullanılan Osram TOPLED'ler bir ilki gerçekleştirerek programlanabilir konfigürasyonu sayesinde 7 farklı renkte yanabiliyorlar.

Valeo-Sylvania tarafından geliştirilen civasız D3S xenon farlar da opsiyon olarak sunulacak.

post-5-1233635869_thumb.jpg

post-5-1233635894_thumb.jpg

post-5-1233635911_thumb.jpg

post-5-1233635929_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Hakan Arıbaş
Ford Mustang 2010 modeli Osram'ın Joule Led'leriyle donatılmış. Stop ve sinyal lambalarında kullanılan Joule Led sistemi daha az tükettiği güç sayesinde bir yılda 15 lt. yakıt tasarrufu sağlayabiliyor. Göstergeler ve iç aydınlatmada da kullanılan Osram TOPLED'ler bir ilki gerçekleştirerek programlanabilir konfigürasyonu sayesinde 7 farklı renkte yanabiliyorlar.

Valeo-Sylvania tarafından geliştirilen civasız D3S xenon farlar da opsiyon olarak sunulacak.

Arka stopları tam seçemedim sanki benim araçta kullandığım gibi LED'lere benzer LED ampüller kullanılmış? ;-)

Yorum bağlantısı
Göksel Bahadır
(düzenlendi)

Ford mustang hız kadranı maximum 220 km/saat(140mil) görünüyor. Mustang'i ABD'de otoban polisi kullanıyor. Hızlimiti 300km/saat civarı. Bu resimdeki kadranların mustang'e ait olduğuna eminmisin? Buna göre Ford taunus bile daha hızlı :good1:

Ford Mustang 2010

tarihinde gxb tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
sparhawkisme yazdı:
Arka stopları tam seçemedim sanki benim araçta kullandığım gibi LED'lere benzer LED ampüller kullanılmış? ;-)

Burda bilgi var :

http://www.geceucusu.com/forum/29-haberler-ve-yenilikler/

2009'da Joule Led sisteminin 2. jenerasyonu olan 50 mm. sistemi otomotiv sektörü için hazır hale gelecek. Bu Led sistemi otomobilin bütün aydınlatma fonksiyonlarında kullanılabilecek. Entegre edilmiş soğutucusu sayesinde üreticilere bir çok avantaj sağlayacak.

gxb yazdı:
Ford mustang hız kadranı maximum 220 km/saat(140mil) görünüyor. Mustang'i ABD'de otoban polisi kullanıyor. Hız limiti 300km/saat civarı. Bu resimdeki kadranların mustang'e ait olduğuna eminmisin? Buna göre Ford taunus bile daha hızlı :DFord Mustang 2010

Değilim :good1: ama haberdeki resimler bunlar.

Yorum bağlantısı
Musa Can Koca

Araç Mustang, arka stoplardan belli hatta sizin eklediğiniz videoda kadran görülüyor.

Yorum bağlantısı
Göksel Bahadır

Kadran resimleri Mustang 2010'a aitmiş.4.6 lt V8 300 Hp araçta niye maksimum 220km hız koymuşlar anlamadım Yazıktır yahu...

Birde ekranı için şöyle diyor

"Mycolor® Şnstrument Lighting: An industry first, the MyColor

post-2554-1233738659_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...