İçeriğe Yönlendir

Hazır mercekli Bi-xenon Kit

Misafir

Recommended Posts

Coşku Arşiray

çünkü muayeneden geçemeyecğeim 1 sene sonra. far almam gerekecek. adedi en az 250 tl yan sanayi motorsuz farların.

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

çünkü muayeneden geçemeyecğeim 1 sene sonra. far almam gerekecek. adedi en az 250 tl yan sanayi motorsuz farların.

D1S veya D2S merceklerde halojen ampul ile yapılacak küçük bir mod dan sonra muayene sorunu yaşamazsınız.

Örnek...

h7tod2s.jpg

h7tod2s1.jpg

Yorum bağlantısı
Coşku Arşiray

vay canına süper olmuş. d2s ile h7 nin odaklarını yakın olduğunu biliyorum ama uzun da sonuç nasıl oluyor peki? ikinci soru merceği uyguladığımı varsayarsak farın arkasını neyle izole edebilirim? kocaman çanak sonuçta.

Yorum bağlantısı
Fatih Özbaş1679652583

ben de tam bunu yaparsınız diyecektim........................................ merceği uyguladıktan sonra herhangi bir fiberciye plastikten kalıp çıkartıp vidalı kapak yaptırabilirsiniz, ben yaptırmıştım daha önce veya peynir kutularındandan da kesilip biçilerek yapılır ben 2 yıl boyunca öyle de kullanmıştım su almadan fakat muayene zamanı ampul değişimlerinde sıkıntı oluyor diye fiberciye kapak yaptırmıştım sanayide... :)

Yorum bağlantısı
Coşku Arşiray
(düzenlendi)

elimde bixenon merceklerim var zaten. d2s mercekleri. kablolarımda var. ampul bulurum da ballast ne olacak? ayrıca elimdeki kapaklar bmw den çıkmaydı ancak krom kapmlaması çizik. ya boyayacağım yada yeni kapak lazım.nerden bulurum?

tarihinde Coşku Arşiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Fatih Demirtaş1679652601

Bi xenon mercekli farım var.universal tip. Uzunlarda sellektör yaparken sol tarafta uzun takılı kalıyor. Bi sellektör yapıncada düzeliyor . Bu durumu nasıl düzeltebiliriz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...