İçeriğe Yönlendir

Şerit Ledlerin Kesimi

Mehmet Can 2

Recommended Posts

Mehmet Can 2

arabamın farlarına kaş yapacağım 2 metre kadar aldım artanı başka yerlere kullanacağım kesim için bi sorum olacak ilk ucunda kablo oluyo yanılmıyorsam kestiğim uclara lehim mi yapacağım yoksa işe yaramıyo mu kesilen yerler

Yorum bağlantısı
Alper Arslan

Kesim yerleri olduğuna göre bence işe yarıyordur ama bende merak edıyorum bunun cevabını..

Yorum bağlantısı
Mehmet Can 2

siz yardımcımı olmak istiyorsunuz yoksa dalga mı geçiyorsunuz burası bazı kuralların geçerli olduğu bi forum

Yorum bağlantısı
Oktay Toker
(düzenlendi)

aldıgınız şeritte her 3 led sonrasında kesim noktaları bulunur.kaç led kullanıcaksanız 6tane veya 9 tane diye uzatabilirsiniz sayıyı.oradan kırılması için çentikleri olması gerek.yada yankeski türü kesici ile kesersiniz her kestiginiz noktada artı eksi işaretleri vardır oralara tekrar kablo lehimlemelisiniz.direk 12 volta baglamanız halinde her bölüm çalışacaktır.izolasyona dikkat ediniz.

aldıgınız şerit ledin yakın çekim net fotosu olursa daha saglıklı yorum yapılabilir.

tarihinde Sel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Arslan
siz yardımcımı olmak istiyorsunuz yoksa dalga mı geçiyorsunuz burası bazı kuralların geçerli olduğu bi forum

Yanlış anladınız sanırım,Dalga geçmek gibi bir amacım yok.. Sorunuzun cevabını benımde merak ettiğimi bildirmek istedim,Bugün bende aracım için ledli bagaj aydınlatması yaptım fakat elimde kalan ledlerli kullanmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Oktay Toker
çok teşekkürler oktay bey bu forumda en çok yardımcı olan sizsiniz

tşk.forum amacı bu bildigimi paylaşmak güzel.bilmedigimi ögrenmek ve aktarmak daha güzel

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Alınganlık yapacak bir şey yok.. Düzgün bir cevap bence... Bu forumda dalga geçen kimse yok gördüğüm kadarıyla..

Bazen cevap espirili olur ama burda da amaç dalga geçmek değildir...

Yorum bağlantısı
Oktay Toker
Alınganlık yapacak bir şey yok.. Düzgün bir cevap bence... Bu forumda dalga geçen kimse yok gördüğüm kadarıyla..

Bazen cevap espirili olur ama burda da amaç dalga geçmek değildir...

+1000

Yorum bağlantısı
Murat Şen
(düzenlendi)

bu forumda art niyetli olan bir kişi dahi görmedm ben

tarihinde Murat ?. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...