İçeriğe Yönlendir

Farlara siyah şeffaf folyo

Vedat Özgürel

Recommended Posts

Vedat Özgürel

konu hakkında arama yaptım ama bulamadım. yanlış bi yere yazdıysamda üzgünüm. konuya dönersem benim imzamda duran farlara hem dumanlı görünüm elde etmek için hemde dış etmenlerden bir nebze olsun etkilenmesini önlemek için şeffaf dumanlı folyo çektirmeyi düşünüyorum. Böyle bir şey yaptığımda etrafı görmemde herhangi bir sıkıntı oluşturur mu?

Yorum bağlantısı
Vedat Özgürel

evet güzel olmuş. başka bir sitede yazmıştım aynı şekilde folyo taktırıp sıkıntı çeken çok kişi olmuş. Böyle bir şey daha mantıklı giib duruyor. ışık performansında bir dğeişiklik varmı peki?

Yorum bağlantısı
Uğur Seyhan

şeffaf stoplarımı boyamıştım transporter in farlarında bir kattan fazlası var gibi duruyor 3-4 kat gibi tahmin ediyorum ben hafta sonu boyayacağım hava biraz ısınırsa ilk kat ve iki kat fotoları eklerim

Yorum bağlantısı
Mete Akar

folyoda , transparan stop boyasıda sizi rahatsız edecek kadar ışık gücünü düşürüyor.Sarı renkli folyolarda ışık gücünde düşme olmuyor ama.

post-5020-1299832600_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Işık gücünü düşürür, o nedenle fazla karartmak iyi değil.

Yorum bağlantısı
Vural Dumlu
Işık gücünü düşürür, o nedenle fazla karartmak iyi değil.

Evet. Herşeyden önce can güvenliği... :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
folyoda , transparan stop boyasıda sizi rahatsız edecek kadar ışık gücünü düşürüyor.Sarı renkli folyolarda ışık gücünde düşme olmuyor ama.

Sis farında sarı transpran folyo var ışık şiddeti düşüyor. ama koyu renk sarı belirginleşiyor far ışığından.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Koray Tek

denemek isterseniz piyasada ucuz çin malı cam filmlerinden alıp uygulayıp deneyebilirsiniz.

Zamanında bende aracımın farlarına film uygulamıştım.O zamanlar mercek olmadığından aydınlatmayı çok etkilediğinden sökmüştüm.

Yorum bağlantısı
Fatih Özbaş1679652583

ben eski araçlarımın stoplarına cam filmi, şeffaf folyo, kadın çorabı :) hepsini de denemiştim başta güzel oluyor fakat zamanla sorun çıkıyor ayrıca ışık şiddetini de etkiliyor tavsiye etmem. daha profesyonelce şeffaf stop boyası ile boyanabilir belki o zaman problem çıkarmaz.

Yorum bağlantısı
Erkan Polat

Transparan folyonun birkaç rengi mevcuttur. Uzaktan bakıldığında cam filmi sanılabiliyor ama cam filmine oranla çok daha fazla kalındır. 2 getz arabamın arka stoplarındaki beyaz kısımlarını sadece füme folyo ile kapladım.

Buyrun.

22_4_2012_19_39_0_2.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Transparan folyonun birkaç rengi mevcuttur. Uzaktan bakıldığında cam filmi sanılabiliyor ama cam filmine oranla çok daha fazla kalındır. 2 getz arabamın arka stoplarındaki beyaz kısımlarını sadece füme folyo ile kapladım.

Buyrun.

22_4_2012_19_39_0_2.jpg

Erkan folyo bir kenara plaka kamuflajına bayıldım fotoshop ta son nokta... :bravo::lol:

Yorum bağlantısı
Fatih Özbaş1679652583

+ ben de aracın çamurluk sinyallerini gri transparan folyo ile kaplamıştım güzel oluyor, tavsiye ederim ama farlara veya uzunlara tavsiye etmem...

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
  • 4 yıl sonra...
Aydın Akın

? :D:D 

Sadece ve sadece far kapağının çizilmemesi amacıyla ve tamamen şeffaf olma koşulu ile takılması taraftarıyım. Onun haricinde ne önlerde ne de arkalarda kaybedeceğim bir tek lümene bile tahammülüm yok. Başkalarının da bu uygulamalar ile diğer başkalarının hakkına girmesi hiç hoş değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...