İçeriğe Yönlendir

VW Golf 4 (1997-2004) DRL Sis Farı

Halil İbrahim Karakaş

Recommended Posts

Mahmut Akbulut
(düzenlendi)

Tasarım ve görsellik güzel,elinize sağlık iyi günlerde kullanın.Konu başlığını sis farı olarak açtığınıza göre drl devresi kullanmadınız yani sürekli pozda yanacak.Keşke yapım aşamasını,kullandığınız malzemeleri kaç derece lens kullandınız,power ledler kaç watt,nasıl bir led driwerla sürdünüz,led ve lensleri nasıl izole ettiniz bunları resimleyip ekleseydiniz.

tarihinde Mahmut Akbulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Karakaş

teşekkür ederim ahmet abinin drl devresini kullandım far açınca kısık yanan yapım aşamasında foto çekmek aklıma gelmedi öncelikle panjurların içini kestim içine göre pleksi kestirdim ve ledlerin dizilim sırasınıda pleksiyi kesim sırasında bilgisayardan tasarladık 1wattlık power led 30 derece lens kullandım

Yorum bağlantısı
Turgut Oturmaz

Elinize sağlık. Güzel görünüyorlar. Bir de çakma xenonları sökerseniz mükemmel olur...

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Elinize sağlık. Güzel görünüyorlar. Bir de çakma xenonları sökerseniz mükemmel olur...

+ 1000

Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Karakaş

teşekkür ederim servet abi merceği önceki golfüme denemek istemiştim ama far camını sökemedim

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Koç

hem çakma xenon kullanıp far yıkama sistemi bulunmayan ve merceksiz düz far camına sahip aracta kullanmanız çok yanlış gece görüntüsünü paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

yanlış birşey mi söyledim abi :unknw:

Onur arkadaşı hem fırçalamış hemde paylaşım yapmasını istemişsin :rtfm: Bende böyle bir kaç ani çıkış yaptım ama ondan sonra kırdığım gönülleri almak için akla karayı seçtim :terle: benden sana abi tavsiyesi relax...... :good2:

Yorum bağlantısı
Onur Koç

abi orda yanlış anlaşılmışım fakat yanlış bir davranış olduğunu söylemeden geçmek istemedim gündüz ledleri sadece açık iken duvara yaklaşık foto çekebilir mi birde farları açıkken foto çekebilir mi onu kastetmiştim yanlış bilmiyorsam xenon tüvde ağır kusur olarak geçiyor gündüz ledinin bir kusuru varmi tüvde onu merak ettim bu aralar bende yapıcam çünkü 1 ay sonra tüv yolu gözüküyo bizim aracada :D Ben sürücü devresi olarak satın aldığım çakar fln mevcut devrede potansiyometre ile ayar yapılıyor birde tuş ile mod değiştiriliyor ben sadece potansiyometrenin ucunun çıkıcağı bir yere montajını yapıcam tuş ile temasım kesilsin diye çakara fln ne gerek var aracın içinden elimle yeterli hale getiricem veya tamamen kapıcam sorun olacağını zannetmiyorum tüvde gerekirse tuşu derim :D

Forumdaki tüm arkadaşlardan ve özellikle Halil İbrahim Karakaş dan özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Karakaş

en kısa zamanda çekip koyarım inş. sınava hazırlanınca pek giremiyorum siteye özür içinde teşekkür ederimde gerek yoktu

Yorum bağlantısı
Onur Koç

inş sınavlarınızda başarılı olursunuz rahat olun daima fotoları beklicem acele etmenize kendinizi sıkmanıza gerek yok iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
  • 8 yıl sonra...
Ali Haydar Çapar

Herkeze selamlar sağlıklı mutlu günler dilerim. Golf 4 aracımın sis farlarına europa veya laguna 1 sisi uyarmı daha önce gören uygulayan oldu mu acaba.. Esen kalın, 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
15 saat önce, Ali Haydar Çapar yazdı:

Herkeze selamlar sağlıklı mutlu günler dilerim. Golf 4 aracımın sis farlarına europa veya laguna 1 sisi uyarmı daha önce gören uygulayan oldu mu acaba.. Esen kalın, 

Konunuzu birleştirdim, fikir de verecektir. Tampondaki sis ızgarasına başka sis farı monte etmek çok zor olur. Bu araç için hazır sis farları var ızgarası ile birlikte satılıyordu, onlardan kullanmanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...