İçeriğe Yönlendir

OLED

Melih Emir

Recommended Posts

Melih Emir

bilim kurgu filmlerindeki araçlara yaklaşmış bulunuyoruz 10 sene sonra adam gibi binilecek araba kalmayacak sanırım :))

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Led'lerin yaygınlaşması epey sürecek bence. Maliyeti yüksek, tasarımı zor. Ama gelecekte kaçınılmaz olarak kullanılacak ki, belki o zamanda farklı bir led teknolojisi çıkar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Erkan Razi

teknoloji gelişiyor ama maliyetlerde o denli artıyor.. artık premium markalar bile kalite çıtasını çok düşürdü rekabet hat safhada.. o yüzden bu tür teknolojiler standarta halk sınıfı araçlara düşmesi bence biraz ütopik gibi.. en azından kısa vadede bana sorsanız uzun vadede bile utopik.. alıcı kesim xenonun bile opsiyon paketinden çıkartmaya çalışıyor 3-4 bin euro aracın fiyatı düşsün diye..

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Led farların yaygınlaşması özellikle son 2 yılda büyük ilerleme kaydetti, xenonda olduğu gibi tıkanıp kalmayacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Oktay Toker
(düzenlendi)

Oled mi bilmiyorum fakat karanlıkta videosu çekilen her led uygulaması beni şüpheye düşürüyor.Işık şiddetini anlamasıda zorlaşıyor.Özellikle gündüz farı.Akşamları mantar led bile fena göz alıyor.Gündüz aralığında bu videoları çekip yükleselerde bizde yeni ürünlerin nasıl olduğunu anlasak.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...