İçeriğe Yönlendir

Ledleri Turuncuya Çevirmek

Fatih Özbaş1679652583

Recommended Posts

Muhammed Andı

"Peki olurda ısınma sonucu bu filmler erime yapar mı?"

Cevap: "ledler ısınmaz"

:rtfm:

Servet Abi yukarıda vermiş cevabı. Ama ben folyo için yazmadım onları, şu aşağıdaki mesajın için yazdım. Sadece biz yazıyor olabiliriz ama binlerce kişi okuyor burayı, hatalı yahut eksik bilgi vermemek gerek... ;)

"Peki olurda ısınma sonucu bu filmler erime yapar mı?"

Cevap: "Smd 5050 ve üstü güçte led kullanılmadığı sürece, bu filmin oluşacak olan ısıdan etkilenmesi çok zor"

:flowers:

Yorum bağlantısı
Semih Tunca
  • 1 yıl sonra...
Emrah Kartal1679652621

Bizde aynalarda kullanmıştık çok da güzel oldu.Renk farkı sıfır :yes:

oiYHT.jpg

85S95.jpg

ZOhlC.jpg

g4KiW.jpg

tTx9H.jpg

Bizde aynalarda kullanmıştık çok da güzel oldu.Renk farkı sıfır :yes:

oiYHT.jpg

85S95.jpg

ZOhlC.jpg

g4KiW.jpg

tTx9H.jpg

hocam nereden buldunuz bu turuncu filmi, bildiğimiz far kaplama folyosu falan mı?

İyi marka smd led (1209 ) eğer gerçek gücü olan 50mW ile çalışırsa yaklaşık 40 derecede çalışır. Folyo kaplama için hiç birşey değildir.

Eğer 5050 gibi güçlü ledler kullanılırsa yaklaşık 60 derece civarında ısınır. Folyo için sıkıntı olabilir.

Şerit ledlerin şeritlerini, neden pahalı olmasına rağmen bakır kaplama ile yapıldığını hiçmi düşünmediniz :)

servet bwy şu konudaki sorularıma cevap verme sansınız varmı yardımlarınıza ihtiyacım var. http://www.geceucusu.com/topic/6436-led-montaji/

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Aykan Samet Uzun

hocam nereden buldunuz bu turuncu filmi, bildiğimiz far kaplama folyosu falan mı?

servet bwy şu konudaki sorularıma cevap verme sansınız varmı yardımlarınıza ihtiyacım var. http://www.geceucusu...36-led-montaji/

Araç kaplama folyosu değil şeffaf(transparan) folyo.Reklamcılarda yada sanayide bulabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...