İçeriğe Yönlendir

Hella'dan park/gündüz/sinyal kombinasyonlu led lamba

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Ürün otobüs/minibüs/kamyon vb. ticari araçlarda ya da tuning amacıyla kullanılmak üzere üretilmiş.

83 mm. çapındaki lamba beyaz ve turuncu ledlerden oluşuyor. 4W güç tüketimi var.

Beyaz ledler hem gündüz farı hem de kısılarak park lambası olabiliyor. Yuvarlak sinyalli araçların farlarında kullanılabilir.

Fiyat bilgisi bulamadım, adetli alındığından fiyatının oldukça yüksek olacağını düşünüyorum.

post-5-0-31283300-1358243429_thumb.jpg

post-5-0-24808100-1358243434_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Travegoları andırıyor. Çifti 100 öğrolarda satılırsa çok olmaz. Çift reflektörlü farlara uygulanabilir, kısa hüzme ye bi-xenon, uzun hüzmeye bu konabilir. Yuvarlak sislerin yerine konabilir. Beğendim

Yorum bağlantısı
Samet Daş
(düzenlendi)

100 öğro nedi ya? Rengi nasıl? Arkasında kimin resmi var. Kaç tane üst üste bangonot koyunca ediyor? Çok dedin abi. :unknw: 3 tane led için 100 öğroyu kabullenecek miyiz yani. :D

tarihinde Samet Daş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Travegoları andırıyor. Çifti 100 öğrolarda satılırsa çok olmaz. Çift reflektörlü farlara uygulanabilir, kısa hüzme ye bi-xenon, uzun hüzmeye bu konabilir. Yuvarlak sislerin yerine konabilir. Beğendim

+ 1 Kesinlikle katılıyorum :bravo:

Çok dedin abi. :unknw: 3 tane led için 100 öğroyu kabullenecek miyiz yani. :D

Marka Hella olunca ve kalitesi düşünülünce değer :good1:

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Ürün çok güzel yakında benzerleri çıkar. Hatta belki çıkmıştır bile. Hella'nın bu tip ürünlerdeki fiyatları yüksek oluyor özellikle de piyasada bolca bulunan bir ürün değilse.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Selçuk Keleş
bu ürünün neresi güzel abiler yapmayın etmeyin DRL gündüz farları daha güzel bence

Görünüş olarak güzel görünmeyebilir ancak fonksiyonları iyi düşünülmüş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...