İçeriğe Yönlendir

Osram Night Breaker Laser %130

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Osram'ın yeni ürünü Night Breaker Laser özel karışımı sayesinde standart halojen ampule göre %130'a kadar fazla parlaklık, 40 metreye kadar fazla menzil ve %20'ye kadar fazla beyazlık sunuyor. NBL, H4 ve H7 tipinde üretiliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oktay Toker
(düzenlendi)

https://www.osram.com/automotive/products/lamps/vehicle-and-bicycle-lighting/cars/halogen-headlight-lamps/night-breaker-laser/index.jsp#

Google çevirisi ile.Lamba içine gaz sıkıştırması ile artı ışık alınıyormuş diyor.Lakin product bilgisinde 1500lümen yazıyor.Bu kafamı karıştırdı oda +  - tolere ile diyor.Acaba gazın etkisiz haldeki degerimi bunu anlamadım.

OSRAM'ın en parlak halojen otomobil ışığı NIGHT BREAKER LASER'ı keşfedin! Yenilikçi bir lazer ablasyon teknolojisi sayesinde bu far lambaları standart halojen lambalara göre% 130 daha parlak olmaktadır. Yüksek mühendislik özellikli filament ve saf ksenon gazı doldurma kombinasyonu ekstra ışık çıkışı sağlar. Böylece, lambalar standart halojen lambalara kıyasla 40 metreye kadar daha uzun bir ışık demeti ve% 20'ye kadar daha beyaz ışık sağlar. Daha hafif ve geliştirilmiş görünürlük, sürücülerin trafik tehlikelerini daha çabuk tespit etmesine ve tepki göstermesine yardımcı olabilir. Ve en önemlisi - GECE KAZANI LAZERİ, lazerle oyulmuş ürün adı ve gümüş kapıyla benzersiz tasarımıyla ikna olur. Güçlü otomotiv aydınlatmasının farkını bilen sürücüler için ideal lamba

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...

Yazayım dedim. H4 ve h7 aldım. İki ampül de de fark yok. Hele H4. Osram bilux ile aynı verimi. Sonuç hüsran 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
On 10.05.2017 at 01:14, Misafir yazdı:

Yazayım dedim. H4 ve h7 aldım. İki ampül de de fark yok. Hele H4. Osram bilux ile aynı verimi. Sonuç hüsran 

Normal bi durum bu ama :) 

H4 çok eski bi optik teknoloji yasal yönetmelikler izin veriyor diye ucuza kaçanlar kullanıyo sadece. :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...