İçeriğe Yönlendir

Gündüz Farı ve Kayar Led Sinyal

Ergun Kayıran

Recommended Posts

Ergun Kayıran
(düzenlendi)

Forumdan bilgisine güvendiğim kişilerden görüş aldım, amacım elimdeki herhangi bir şerit led i bir devre aracılığıyla kayarak yanar hale getirmekti. Uzun ve zahmetli olacağı için hazır kit almak en mantıklısı olacaktı...

Sonuç, imdadıma yetişen aliexpress ile hem TR deki paketlerde sunulmayan nikelaj sis farı kapağı ve motor çalışırken sürekli yanacak beyaz gündüz ledi ve sinyal veya dörtlü açıldığında kayar turuncu sinyale dönen hazır bir parça ile olmayan bir ürünü meydana getirmiş oldum.

IMG_20210107_224134.thumb.jpg.592f629b8e65a08937f19c1570464962.jpg

Öncelikle fotoğrafta görüldüğü üzere elimdeki kapak adı üzerinde sadece bir kapak ve sis farı olması gereken plastik kapağa oturuyor.

İçine koyacağım led in üzerini örtmesi için mutfak masalarının üzerine örtülen şeffaf pvc silikonlayarak dışarıdan bir görüntü bütünlüğü elde ettim.

Şeffaf olduğu için arkasına koyacağım ledin kendi siyah muhafazası ve yerine tam oturmayacak led kötü görünmesin diye pvc nin üzerine buzlu cam filmi çekerek bu görüntüyü biraz törpülemiş oldum.

IMG_20210116_171732.thumb.jpg.c435dc1eed082618386c3ce8bc23d1c3.jpg

Sıradaki adım hazır aldığım çift renkli ledi uygun şekilde monte etmek oldu,

Ve sonuç...

IMG_20210116_172340.thumb.jpg.d574846ca9ad7dee8d101ca57974865e.jpg

Yerine takıldığında daha güzel olacak diye tahmin ediyorum.

Araç üzerindeki işim bitince güncelleyeceğim...

IMG_20210116_171732.jpg

tarihinde Ergun Kayıran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Mildan
On 16.01.2021 at 17:23, Ergun Kayıran yazdı:

Forumdan bilgisine güvendiğim kişilerden görüş aldım, amacım elimdeki herhangi bir şerit led i bir devre aracılığıyla kayarak yanar hale getirmekti. Uzun ve zahmetli olacağı için hazır kit almak en mantıklısı olacaktı...

Sonuç, imdadıma yetişen aliexpress ile hem TR deki paketlerde sunulmayan nikelaj sis farı kapağı ve motor çalışırken sürekli yanacak beyaz gündüz ledi ve sinyal veya dörtlü açıldığında kayar turuncu sinyale dönen hazır bir parça ile olmayan bir ürünü meydana getirmiş oldum.

Öncelikle fotoğrafta görüldüğü üzere elimdeki kapak adı üzerinde sadece bir kapak ve sis farı olması gereken plastik kapağa oturuyor.

İçine koyacağım led in üzerini örtmesi için mutfak masalarının üzerine örtülen şeffaf pvc silikonlayarak dışarıdan bir görüntü bütünlüğü elde ettim.

Şeffaf olduğu için arkasına koyacağım ledin kendi siyah muhafazası ve yerine tam oturmayacak led kötü görünmesin diye pvc nin üzerine buzlu cam filmi çekerek bu görüntüyü biraz törpülemiş oldum.

Sıradaki adım hazır aldığım çift renkli ledi uygun şekilde monte etmek oldu,

Ve sonuç...

Yerine takıldığında daha güzel olacak diye tahmin ediyorum.

Araç üzerindeki işim bitince güncelleyeceğim...

Ellerinize sağlık, araç üzerinde de merakla bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...