İçeriğe Yönlendir

VW Jetta Led'lerdeki Lekeler

Savaş Levent

Recommended Posts

Savaş Levent

Merhabalar değerli forum üyeleri, yeni bir araç satın aldım, 2017 Modeli Wolksvagen Trendline, mevcut üzerindeki ampülleri H7 Led Xenon (Uzun ve Kısa) değiştirdim, aydınlatma performansı olarak gayet güzel fakat garip bir şekilde sanki farlarda çok fazla leke varmış gibi geliyor, yüklemiş olduğum fotoğraflardan göreceğiniz üzere önümde bazı noktalar koyu bazı noktalar daha parlak. Acaba sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Bu duruma tam hakim olmadığım için sizlere danışmak istedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

WhatsApp Image 2021-09-27 at 11.56.09.jpeg

WhatsApp Image 2021-09-27 at 11.56.03.jpeg

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Bir saat önce, Savaş Levent yazdı:

Merhabalar değerli forum üyeleri, yeni bir araç satın aldım, 2017 Modeli Wolksvagen Trendline, mevcut üzerindeki ampülleri H7 Led Xenon (Uzun ve Kısa) değiştirdim, aydınlatma performansı olarak gayet güzel fakat garip bir şekilde sanki farlarda çok fazla leke varmış gibi geliyor, yüklemiş olduğum fotoğraflardan göreceğiniz üzere önümde bazı noktalar koyu bazı noktalar daha parlak. Acaba sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Bu duruma tam hakim olmadığım için sizlere danışmak istedim. Yardımlarınızı bekliyorum

Led ampulleri forumumuzda önermiyor ve tartışmıyoruz. Bunun nedeni şu anda yaşadığınız optik uyumsuzluk sorunları vs. Bunlar düzeltilebilecek sorunlar değil malesef.

Yukarıda kırmızı şeritteki linkten detaylı açıklamaya ulaşabilirsiniz.

Ek olarak kullandığınız ürün xenon led değil, led ampuldür, xenon led diye bişey yoktur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Levent
6 dakika önce, Selçuk Keleş yazdı:

Led ampulleri forumumuzda önermiyor ve tartışmıyoruz. Bunun nedeni şu anda yaşadığınız optik uyumsuzluk sorunları vs. Bunlar düzeltilebilecek sorunlar değil malesef.

Yukarıda kırmızı şeritteki linkten detaylı açıklamaya ulaşabilirsiniz.

Ek olarak kullandığınız ürün xenon led değil, led ampuldür, xenon led diye bişey yoktur.

Anladım Selçuk bey, dediğim gibi konuya hiç hakim değilim, emin olamadığım için sizlere danışmak istedim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
8 dakika önce, Savaş Levent yazdı:

Anladım Selçuk bey, dediğim gibi konuya hiç hakim değilim, emin olamadığım için sizlere danışmak istedim.

Araç modelini belirtmemişsiniz hayırlı olsun güle güle kullanın.

Orijinal ampullere dönmenizi önerebilirim, performans halojen ampulleri ile biraz daha iyi aydınlatma elde edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Savaş Levent
37 dakika önce, Selçuk Keleş yazdı:

Araç modelini belirtmemişsiniz hayırlı olsun güle güle kullanın.

Orijinal ampullere dönmenizi önerebilirim, performans halojen ampulleri ile biraz daha iyi aydınlatma elde edebilirsiniz.

Orjinal ampullerde çok zayıf geldiği için böyle bir yola başvurdum, çok teşekkür ediyorum, aracım 2017 Model Trendline Jetta. Aslında aydınlatma ile ilgili bir sorun yaşamıyorum, sadece dediğim gibi lekeliymiş gibi gözüküyor, birde biraz paranoya oldum sanırım :) Sanki aracın önünde gölgeler varda beni takip ediyormuş gibi bir hissiyat uyandırıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...