İçeriğe Yönlendir

Xiaomi için Deji Batarya Nasıldır?

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Mustafa Karahan

Merhabalar,

xiaomi mi mix 2 telefonu kullanıyorum. Yaklaşık 5 sene oldu hala stabil hala hızlı. Memnunum fazlasıyla ama gel gör ki batarya sağlığı çok düştü. Gün içinde şarj etmek zorunda kalıyorum. Hatta gece %100 le bıraksam sabah %80lere düşüyor. 

Orjinal batarya bulamam diye düşünüyorum, bu yüzden deji marka batarya ile değiştirmek istedim. 

Deji batarya tavsiye eder misiniz 😊 farklı çözüm önerilerine de açığım 😊

Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Orijinal bataryasını bulsanız bile üretim tarihi eski olacağı için bayat olacak ve verimi düşük olacaktır. Alacak olduğunuz bataryanın üretim tarihinin mümkün olduğunca yeni olmasını tercih edin. 

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

DEJI batarya ismini pek çok telefonun yan sanayi batarya tavsiyeleri arasında çokça duydum. Kullanıcılarından çok memnun olanlar da var; olmayanlar da.

Ben tesadüfen ROVA markası ile karşılaşmıştım bir kaç forumda. Olumlu yorumlar alması nedeniyle denedim. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Şimdilik beklentilerimi karşılamış durumda. Bir yılın sonunda vaat ettiklerini karşılayıp karşılayamayacağını ise zaman gösterecek.

Sormak isterseniz diye site adresini aşağıya bırakıyorum. Batarya değişim işlemini Necatibey Caddesinin Sıhhiye tarafından girişindeki Balıkçıoğlu İş Merkezindeki yetkili satıcısına (Zirve Aksesuar Teknik) yaptırmıştım. Dilerseniz oradan da ürün/fiyat bilgisi alınabilir.

https://www.rovabilisim.com

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Ben 4 sene önce almıştım Deji ,samsung note5 için fazla değil 3 gün sonra batarya şişti.Arka kapağımıda kırmıştı.Ama geri iade alıp para iadesi yaptılar.Sorun olmadı.

Bence iki katı olsun orjinal olsun ,yan sanayi bataryalar hem performans hemde bu tarz aksilikler yönünden çok kullanışlı değil.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Mustafa YILDIRIM yazdı:

Teşekkür ediyorum dikkat ederim inşallah yeni tarihli batarya bulabilirim. 

Barış Göktürk yazdı:

Rova hiç duymadım, sanki Balıkçıoğluna uğramak en doğrusu olacak gibi 😊 telefonda batarya hariç bir sıkıntı olmayınca telefonu durduk yere değiştirmek de istemedim. İyi bir batarya beni bir süre daha götürür inşallah 

Ahmet Türedi yazdı:

Yan Sanayi batarya için en korktuğum konu da bu şişer patlar vb sorunlar. Ama orjinal bulacağımı düşünüyorum. 5 yıllık telefon çünkü. 

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Deji kullanmıştım Samsunglar için, bir de LG için, memnun kaldım hep. Ama çok geçti üzerinden. Şuan nasıldır bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Samsung İPhone kullansam orjinal batarya bulmam daha kolay olurdu sanırım ama hem eski hemde xiaomi marka olunca orjinal batarya bulamam. Deji markasını da çok duydum ama etrafımda kullanan hiç yok. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Mert Gülkokan yazdı:

05343927286 ya whatsapp üzerinden sorabilir misin 

İstanbulda xiaomi üzerine çalışan bir servis

Xiaomi gruplarında popüler 

Teşekkür ediyorum 😊 bi sorayım öğle arası ne kadar diyecek değişim önerecek mi 😊 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Whatsapp dan sordum 400 TL ye güçlendirilmiş pil orjinal değil dediler 😊 ama yerleri İstanbul daymış. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren

Bizzat kullanmış biri olarak tavsiye ederim.Orjinal bataryaya göre daha yüksek amperde oluyor.

Zaten orjinalini zor bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Bizzat kullanmış biri olarak tavsiye ederim.Orjinal bataryaya göre daha yüksek amperde oluyor.

Zaten orjinalini zor bulursunuz.

Ne kadar süre kullandınız? Orjinal bulamam eminim 😊

Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren
(düzenlendi)
Mustafa Karaca yazdı:

Ne kadar süre kullandınız? Orjinal bulamam eminim 😊

İphone 6 s plus vardı bende,batarya ölmüştü,orjinalinede o dönem çok para istemişlerdi.

Ben 100 tlye deji marka alıp taktırmıştım.

Uzun bi süre kullandım,baya işimi gördü yani.

Alın pişman olmazsınız.

Ayrıca yüksek mah olanı alın kesinlikle

tarihinde Mehmet Dagdeviren tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert
(düzenlendi)

deji bataryaları xiaomi, oneplus, samsung cihazlarımda kullandım. hepsinde de oldukça memnun kaldım. hızlı şarj destekliyor. diğer yan sanayi bataryalar gibi ani kapanmıyor. en iyi performansı 3 ay içinde veriyor, 6 aydan sonra biraz düşmeye başlıyor. sonrasında uzun süre dayanımı var. kısacası orijinalinden sonra en iyi batarya markası diyebilirim.

tarihinde Coşku Mert tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Burda bi telefoncu ile görüştüm o da deji takıyorum deyince aklıma yattı. Yarın gidip taktıralım bakalım gerisi nasip 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mustafa Karaca yazdı:

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Burda bi telefoncu ile görüştüm o da deji takıyorum deyince aklıma yattı. Yarın gidip taktıralım bakalım gerisi nasip 😊

Bataryayı sitesinden alın. Gidip taktırın bence. Daha uyguna gelir. Deji.com.tr

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

2 farklı samsungda deji kullandım memnun kaldım.

Kendi sitesinden daha uyguna almıştım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Erhan Doruk yazdı:

Bataryayı sitesinden alın. Gidip taktırın bence. Daha uyguna gelir. Deji.com.tr

Aslında aklımda öyle bir şey vardı ama az da olsa deji batarya da sorun yaşayanlar vardı batarya şişti vs. Böyle bir sıkıntı yaşarsam eğer direkt ihaleyi ustaya yıkarım diye düşündüm o yüzden usta malzemeyi de alsın taksın 😊

İbrahim Arslan yazdı:

2 farklı samsungda deji kullandım memnun kaldım.

Kendi sitesinden daha uyguna almıştım.

Kendi sitesinde diğer sitelere göre de ucuz evet ama ben bir sıkıntı olursa diye usta halletsin diye hepsini ona aldıracağım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...