İçeriğe Yönlendir

Golf MK6 Bi-led Montajı

Tuğrul yağız

Recommended Posts

Tuğrul yağız

Bi led far montaji kendim yaptım.sag mercek hafif yamukluk var ama beni rahatsız etmedi yapacak arkadaşlara örnek olabilir

20230410_125511.jpg

20230410_140034.jpg

20230410_121614.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

mercekleri mi kendiniz taktınız? kaç inç mercek uyguladınız? ledler  360 derece mi?

Yorum bağlantısı
Tuğrul yağız
(düzenlendi)
Mustafa Çayır yazdı:

mercekleri mi kendiniz taktınız? kaç inç mercek uyguladınız? ledler  360 derece mi?

Evet mercekler far açilarak kendim taktım 3 inc mercek icindeki ledler kendine entegre olarak satiliyor.

tarihinde Tuğrul yağız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammed Orak

Guzel olmus geri kapatırken silikon mu sıktınız mercekleri nerden aldınız? 

Yorum bağlantısı
Tuğrul yağız
Muhammed Orak yazdı:

Guzel olmus geri kapatırken silikon mu sıktınız mercekleri nerden aldınız? 

Evet sista akvaryum silikon kullandim

Murat Sürmeli yazdı:

Biraz fazla yakın değil mi aydınlık bölgeler birbirine?

Iki far arasi mesafeyi ölçerek ayarladim hocam

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

1 derece var yok sağdaki eğim. Keskin kesilme çizgisi nedeniyle kusur belli oluyor. Çok başarılı olmuş. Eline sağlık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Çok güzel olmuş. Merak ettiğim noktalar , ledin ömrü tahmini ne kadar bozulduğunda bu işlemler tekrar baştan mı yapılıyor? İkincisi arıza lambası yanıyor mu araçta yanmıyorsa ekstra birşey yapıldı mı yanmaması için?

Yorum bağlantısı
Tuğrul yağız
Yasin Şimşek yazdı:

Çok güzel olmuş. Merak ettiğim noktalar , ledin ömrü tahmini ne kadar bozulduğunda bu işlemler tekrar baştan mı yapılıyor? İkincisi arıza lambası yanıyor mu araçta yanmıyorsa ekstra birşey yapıldı mı yanmaması için?

Led sürücüsü tamir oluyormuş hocam olmazsa mecbur mercek değişir.30000 saat diyor ömür ama o kadar dayanirmı bilmiyorum.evet arıza lambası yakıyor benim golf 6 herseye yakıyor zaten arıza.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
(düzenlendi)
Tuğrul yağız yazdı:

Led sürücüsü tamir oluyormuş hocam olmazsa mecbur mercek değişir.30000 saat diyor ömür ama o kadar dayanirmı bilmiyorum.evet arıza lambası yakıyor benim golf 6 herseye yakıyor zaten arıza.

Tamir için yine far sökülüyor sanırım. Leon mk2 de tüm bunlar için tampon da sökülüyor o yüzden hep erteledim. Benim leon da yakıyor uzunlara led taktım iki hafta araştırdım son anda yakmayan buldum 😂

tarihinde Yasin Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Güzel olmuş elinize sağlık. Kodlamayla hallolur arıza ışığı diye düşünüyorum. Far camlarında film mi var yoksa far kararma mi yapilmis camlar filmli gibi duruyor?

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Bi-led mercek takmak zordur. Bravo. Çok güzel iş çıkarmışsınız

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

1 derece var yok sağdaki eğim. Keskin kesilme çizgisi nedeniyle kusur belli oluyor. Çok başarılı olmuş. Eline sağlık

sinyal ampülü takılı iken kısa fara enerji verince selektör yapıyorsa? sinyal de mi vermeyek?

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Güle güle kullanın ellerine sağlık. Bende biled pro kullanıyorum hyperboloid li model uzun performansı süper.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

sinyal ampülü takılı iken kısa fara enerji verince selektör yapıyorsa? sinyal de mi vermeyek?

Uzunları açarım yoluma bakarım modu aktif senin farda🍆

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...